Організаційний відділ апарату ОДА запрошує на роботу

3 вересня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Організаційний відділ апарату ОДА

Організаційний відділ апарату Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» - спеціаліста відділу організаційної роботи апарату облдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра; вільне володіння державною мовою; досвід роботи не обов'язковий. 

Для участі у конкурсі кандидат повинен подати такі документи: 

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами).

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, та на керівних посадах.

3. Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки і на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Подання додатків до заяви не є обов’язковим.

4. Копія державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з Реєстру державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі іншу інформацію, у тому числі інформацію про підтвердження досвіду роботи, про попередні результати тестування тощо.

Строк подання документів: до 16:00 год 01 жовтня 2021 року.

Документи подавати через Єдиний портал вакансій державної служби.

Місце, час і дата проведення конкурсу: м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб. 257 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) 6 жовтня 2021 року об 11 год 00 хв.

Контактна особа, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Тертула Ігор Володимирович тел.: (032)2-999-492, ел. пошта: kadryvd@loda.gov.ua 

Ключові слова:

вакансіякадри

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook