Як запобігти виникненню надзвичайних ситуацій: у Жовкві провели навчання з фахівцями з питань цивільного захисту

10 вересня 2021р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

В області провели чергові заняття з посадовими особами, які відповідають за організацію цивільного захисту виконавчих органів міських, селищних та сільських рад.

Учасниками занять також стали керівники (фахівці) структурних підрозділів з питань цивільного захисту Львівської райдержадміністрації та територіальних громад Львівського району.

Заняття відбулись на базі Жовківської міської територіальної громади. До них залучили представників 11 територіальних громад Львівщини.

Спікери заходу: представники департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, Головного управління ДСНС у Львівській області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області.

“Серед загроз сталого розвитку в регіоні не останнє місце мають надзвичайні ситуації різного характеру. До прикладу, стихійні лиха чи техногенні катастрофи. Їх ігнорування в сучасних умовах ставить під сумнів не лише питання економічного зростання та соціального добробуту, а й забезпечення безпеки регіону в цілому”, - сказав директор департаменту з питань цивільного захисту Ігор Туз.

Отож, учасники наголосили на важливості та необхідності розв'язання проблемних питань, пов’язаних з реалізацією  державної політики у сфері цивільного захисту на території Львівського району.

“Ми з вами маємо розуміти, що надзвичайні ситуації, це як неочікувані гості – завчасно не будуть попереджувати, що прийдуть до вас у дім. Але добрий господар – завжди готовий до зустрічі непроханих гостей” – підсумував директор.

У підсумку посадових осіб району та громад поінформували щодо повноважень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, особливості діяльності місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, порядок організації робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Навчання провели за ініціативи заступника голови облдержадміністрації Віталія Загайного, під керівництвом директора департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації Ігоря Туза.

Ключові слова:

цивільний захист

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook