Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні та представниками австрійських підприємств

17 вересня 2021р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Індустріальні парки, експортні підприємства Львівщини та економічна співпраця стали основними питаннями зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні Ґернотом Пфандлером, торговою радницею посольства Австрії в Україні Ґабріелє Газельсберґер та представниками австрійських підприємств. Взяв участь у австрійській делегації також  Почесний Консул Республіка Австрія у Львові Маркіян Мальський.

Ґернот Пфандлер зауважив, що в період пандемії постраждали багато австрійських підприємств, і зараз саме час відновлювати промисловість.

«Кілька днів тому прем’єр-міністр Австрії виступив з ініціативою, що ми повинні відновлювати потенціал наших підприємств. Тому ми зацікавлені у міжнародній співпраці та збільшенні мережі австрійських компаній в Україні», - додав Ґернот Пфандлер.

«Західна Україна з точки зору економіки є дуже важливим регіоном для Австрії. Тут діє багато австрійських підприємств. І ми завжди стараємося, щоб нові підприємства приходили сюди в регіон. Наші компанії представляють широкий спектр економіки (виробництво теплової енергії, переробка відходів та ін. Посольство також цікавить діяльність індустріальних парків на території Львівщини», - зазначила Ґабріелє Газельсберґер.

Як розповів голова Львівської ОДА, на території області функціонують 9 індустріальних парків, а процес реалізації інвестиційних проєктів супроводжує Служба підтримки інвестора.

«Буквально два тижні тому парламент ухвалив зміни до законодавства, які передбачають підтримку держави за компенсації інвестору за підведення комунікацій до індустріальних парків у розмірі 50%. Також держава зобов’язується повернути частину коштів на реалізацію інвестиційних проєктів на території інвестиційних парків. Такі кроки держави покликані стимулювати залучення інвестицій у створення індустріальних парків в Україні, і на Львівщині, зокрема», - зазначив Максим Козицький.

Він  також зауважив, що Львівщина має великий культурний та туристичний потенціал,  щороку область відвідує близько 3 млн туристів, а для сприяння ведення бізнесу іноземними партнерами функціонують Львівська торгово-промислова палата, Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес-Асоціації, при обладміністрації створена спеціалізована служба експортера.

«Ми раді зустрічати австрійську делегацію у стінах, побудованих в часи Австрійської імперії. Старше покоління з теплом згадувало ті часи, і я радий, що зараз наші держави мають дружні стосунки. Сподіваюся, що наша співпраця дасть можливість втілити в життя спільні проєкти», - зазначив голова Львівської ОДА.

До слова, вчора за підтримки та організації Посольства Республіки Австрія в Україні та особисто Почесного консульства Республіки Австрія у Львові Маркіяна Мальського відбувся австрійсько-український день зелених технологій «Найкращі практики & інновативні рішення». На цьому заході, який проходив у межах економічного форуму, були присутні провідні австрійські експерти. Говорили про новітні “зелені“ технології, можливості фінансування таких проєктів та проектний менеджмент.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook