"Цей документ відкриває нові можливості для розвитку футболу в області”, – Максим Козицький про Меморандум з Асоціацією футболу Львівщини

12 лютого 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Львівська облдержадміністрація, Львівська обласна рада співпрацюватимуть з Львівською асоціацією футболу для покращення спортивної інфраструктури, проведення спільних спортивних заходів та турнірів.

Відповідний Меморандум про співпрацю підписали очільники структур.

“Саме у Львові майже 127 років тому відбувся матч, який вважають першим в історії власне українського футболу. Тоді під час матчу між командами спортивного товариства “Сокіл” львів’яни та краків’яни змагалися на спеціально збудованому стадіоні, і того дня, котрий став днем народження українського футболу, львівська команда виграла у своїх суперників. І пам‘ятаючи про цей успішний старт, маємо ще більше натхнення для розвитку футболу на Львівщині”, наголосив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Основна ціль Меморандуму координація співпраці у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на Львівщини на період до 2025 року.   

"Ми активно розбудовуємо спортивну інфраструктуру в районах області. Торік спорудили 24 спортивних майданчиків, завершуємо стадіони у Буську і Самборі. Саме у співпраці з Асоціацією зможемо їх ефективно розвивати і використовувати. Адже вона має найбільш розгалужену та якісно скоординовану мережу представництв у громадах області. В умовах нового територіального устрою це дуже важливо", додав очільник Максим Козицький.

Зазначимо, Львівська асоціація футболу займає одне з провідних місць у розвитку як професійного так і дитячо-юнацького футболу в Україні.

У Львівській області базуються 3 професійні клуби які беруть участь у найвищому за рангом Всеукраїнському турнірі – Українська футбольна прем’єр ліга, і чемпіонаті обласного рівня участь беруть 67 команд, які змагаються у 4 лігах, а також понад 148 дитячо-юнацьких команд в 10 вікових категоріях.

Загалом Львівська асоціація футболу протягом року організовує та проводить понад 40 як Всеукраїнських, так обласних футбольних турнірів.

Ключові слова:

Меморандумфутбол

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook