18 команд взяли участь у Вишколі виховників та джур Львівщини

19 жовтня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

З нагоди Дня захисників і захисниць України цими днями на Жовківщині на території дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» відбувся «Вишкіл виховників та джур Львівської області». Захід організувала громадська організація «Жовківська асоціація розвитку туризму» за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації в межах обласної програми «Молодь Львівщини».

Цьогоріч у вишколі взяли участь 18 команд з різних куточків області. Під час нього молодь мала можливість отримати теоретичні та практичні навички проживання в польових умовах та познайомитись з військовою справою.

Упродовж трьох днів сотня юнаків та дівчат вправлялися в різноманітних командних змаганнях: лазертагу, смузі перешкод, козацьких перегонах, перетягуванні линви. Визначали найкращих і в знанні історії українського війська, саперній підготовці, стрільбі з пневматичної гвинтівки, метанні макета гранати на точність. Кожна команда представила свою візитівку.

Окрім цього, відбулися майстер-класи з туристичної техніки, тактичної медицини, розбирання та збирання ММГ АК. Команди випробували себе у нічній стійці, співали пісень біля ватри, готували їжу на багатті, знайомилися та гуртувалися у своїх чотах.

Ключові слова:

джуравишкіл

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook