«Створюємо ліси разом» - на Львівщині висадили 176 тис сіянців

2 листопада 2021р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

На Львівщині відбулася масштабна висадка дерев. Її провели у межах акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» та глобального проєкту Greening of the Planet.

Так, 30 жовтня на локаціях лісових ділянок державних лісогосподарських підприємств учасники акції разом з лісівниками висадили 175975 тис сіянців основних лісотвірних порід на площі 44,6 га. В акції взяла участь майже тисяча осіб.

 У ДП «Боринське лісове господарство» акцію провели працівники лісгоспу та НПП «Бойківщина» разом із філією Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк», які висадили 3000 саджанців ялиці та модрини.

Спільно з громадською організацією «Добро.Дій» у Лагодівському лісництві Бродівського лісгоспу на ділянці площею 1 га висадили 10 тис сосни звичайної. Серед учасників були й студенти 1-5 курсу Національного Лісотехнічного Університету України.

У ДП «Буське лісове господарство» висадили 5,4 га лісових культур, в акції взяли участь 64 учасники.

Молоді діброви цього дня були закладені в Суходільському, Романівському, Брюховицькому лісництві Бібрського лісгоспу. В Суходільському лісництві висадили 3 тисячі саджанців дуба на площі 0,9 га, де ліс ніколи не ріс.

В Романівському лісництві посадити свої дерева приїхали представники ІТ компанії «Інтер логіка».

У Летнянському лісництві Дрогобицького лісгоспу висадили 2 тис саджанців дуба звичайного та 500 одиниць ялиці.

45480 сіянців дерев висадили на лісових локаціях ДП «Жовківський лісгосп.

У Любельському лісництві висаджували молоді дерева колективи ПрАТ «Карлсберг Україна», «Львівської пивоварні» та волонтери з ГО «Добро.Дій». Тут, на площі 1 га, посадили 6834 сіянці сосен, дубів, модрин, ялин та груш.

У В’язівському лісництві допомагали у лісовідновленні члени «Ротарі інтернешнл». На лісовій ділянці, площею 1 гектар, посадили 6290 дерев.

У Низівському лісництві садили свої дерева голова та працівники Белзької територіальної громади. Усього 4620 сіянців на 0,8 га.

У Соснівському лісництві висадили 5340 сіянців дерев.

У Великомостівському лісництві створили лісові культури на площі 1,3 га. Усього – 7420 молодих деревець висадили за участі керівництва Львівського ОУЛМГ, депутатів різних рівнів, представників Львівської ОДА, місцевого самоврядування, представників ЗМІ, членів учнівського лісництва та педагогів, волонтерів.

Працівники ДП «Золочівський лісгосп» спільно з представниками Золочівської РДА відтворили ліс в Зозулівському лісництві, тут також активну участь взяла молодь Золочівщини: Золочівський молодіжний театр «Край», Золочівська молодіжна громадська організація «Бужани» та організація «Автомобілісти Львівщини».

У Шклівському лісництві ДП «Рава-Руське ЛГ»  висадили саджанці дуба звичайного. Головний лісничий ДП «Рава-Руське ЛГ» Тарас Чіхрак зустрів гостей на території Шклівського лісництва та провів навчання на базовому лісовому розсаднику, де розповів як виростити могутній ліс.

На території Бориницького лісництва Стрийського лісгоспу висадили 1,5 тис саджанців дуба звичайного, а на території Лотатницького лісництва - 2,5 тис. 

У ДП «Радехівське лісомисливське господарство» висадили ліс у Витківському, Лопатинському та Бабичівському лісництвах. За участі Радехівської територіальної громади та ГО «Добро.Дій» площу майже в 3 га засадили 21600 сіянців, в тому числі понад 4000 дуба.

До проведення акції у Славському лісгоспі активно приєдналася учнівська молодь. Вони разом з дорослими прибрали шкільні території в селах Сможе та Жупани Козівської громади, висадили приблизно 150 сіянців декоративних порід. Окрім цього, провели лісорозведення на площі 1.1 га,  де висадили 5500 тис сіянців в Климецькому лісництві.

На територіях Добромильського, Стрілківського, Старявського лісництв висадили 4,2 тис саджанців бука, дуба, ялиці, клена-явора.

У створенні лісових культур дуба звичайного на площі 1 га у Верхньосиньовиднянському лісництві Сколівського лісгоспу в урочищі “Ласки” на околицях села Межиброди взяли участь науково-педагогічні працівники Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського. Учасники висадили 5 тисяч штук дерев.

Активним був і національний природний парк «Сколівські Бескиди». До заходу долучились Сколівська міська рада та представники проєкту «Збереження карпатських пралісів».

В межах проведення акції у рекреаційному пункті «Дубравка» висадили 50 дерев різних порід, а саме: тис ягідний, модрина європейська, ялина європейська, ялиця біла, клен-явір, липа дрібнолиста та інші.

Ключові слова:

висадилиліси

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook