Стан лісового господарства в області перевірили під час рейду (ВІДЕО)

27 жовтня 2020р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

26 жовтня голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький разом з начальником Головного управління Національної поліції у Львівській області полковником поліції Василем Віконським та командувачем Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенантом Олександром Набоком здійснили спільний обліт лісів Карпатського регіону Львівщини.

Вертолітний обліт був проведений з метою оцінки стану лісового господарства області, виявлення місць та масштабів незаконних порубок, а також для кращої координації дій щодо боротьби з цими злочинами.

«Боротьба із незаконним вирубуванням лісів – це один із пріоритетних напрямків роботи поліції Львівщини. І ми маємо досить багато напрацювань, але, викорінити це явище ми зможемо лише спільними скоординованими зусиллями – обласної влади, поліції, прокуратури області та усіх інших правоохоронних органів та Національної гвардії. Це вперше ми здійснили обліт, переконались в ефективності такого способу моніторингу і надалі плануємо проводити подібні заходи регулярно. Розслідуванню злочинів у сфері лісу підрозділи поліції Львівщини приділяють максимальну увагу», - зазначив Василь Віконський.

 Від початку року слідчими підрозділами поліції Львівщини розпочато 199 кримінальних проваджень за фактами незаконних порубок або незаконного перевезення, зберігання чи збуту лісу з правовою кваліфікацією згідно ч.1-4 ст.246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Це на 115 кримінальних проваджень більше ніж за весь минулий рік. Поліцейські вилучили 708 кубічних метрів незаконно вирубаної деревини. Вже відшкодовано збитків, завданих державі, на загальну суму майже 80 тис гривень. До суду скеровано 37 обвинувальних актів ( минулого року - 12).

 Станом на сьогодні 34 зловмисникам повідомлено про підозри ( в минулому році-12), досудові розслідування здійснюються у 134 кримінальних провадженнях, розпочатих у 2020 році.

 «Я вдячний очільнику поліції Львівщини та командувачу Західного територіального управління Національної гвардії України за можливість провести цей рейд. Ми побачили з повітря справжній стан лісів у Карпатському регіоні Львівщини. Це дуже ефективно і, я сподіваюсь, після цього справа боротьби з незаконними порубками вийде на новий рівень», - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

 

Ключові слова:

лісирейд

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook