На Львівщині понад 50 мобільних груп здійснюють перевірку об'єктів на дотримання карантинних обмежень

3 листопада 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Більше 50 мобільних груп у складі працівників поліції та ГУ “Держпродспоживчслужби” здійснюють в області перевірку об'єктів господарювання на дотримання карантинних обмежень. Про це в ефірі програми "Червона зона" повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“Карантин має бути всеохоплюючий, але з іншого боку вакциновані люди мають мати доступ послуг та речей, які є у звичному житті. В області більше 22 % населення вакциновані двома дозами, ми працюємо над тим, аби ця кількість зростала. Більше мільйона осіб вакцинувались однією дозою. Щодо обмежень, то вони чітко обумовлені між міською і обласною владою і відповідають тим стандартам, які впроваджуються на рівні держави”, – зазначив Максим Козицький.

Перевірку об’єктів здійснюють відповідно до кількості населення в області та об’єктів, які ведуть діяльність. Також очільник області наголосив, що за останній рік держава зробила суттєві кроки в розвитку медичної допомоги.

“Центр екстреної медичної допомоги отримав нових 140 швидких, це повністю оновлений склад від початку коронавірусної інфекції і найбільша кількість машин за останні десять років. Щодо кількості ліжок з киснем, на сьогодні їх є більше 4500, коли ми тільки починали працювати, ця кількість становила близько 500. Цього року субвенція на комп’ютери за освітньою програмою становила більше 90 млн для області. Це для вчителів, які проводять онлайн навчання для учнів. Коронавірусна інфекція - це величезний виклик, як для області, так і для держави та світу. Однак спрямовуємо усі зусилля, щоб учні здобували якісну освіту, мешканці отримували медичну допомогу. Спільно ми маємо побороти цю інфекцію” ,- наголосив очільник області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook