Міжвідомча робоча група провела інформаційно-роз'яснювальну роботу із закладами громадського обслуговування

9 грудня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Учора Міжвідомча робоча група провела інспекцію по закладах обслуговування населення для перевірки дотримання мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

Рішення N°745 про введення такого мораторію затвердили у вересні 2018 року. Документ прийняли з метою захисту українського інформаційного простору після численних звернень патріотичних та ветеранських громадських організацій.

Задля кращого виконання рішення створили Міжвідомчу робочу групу до складу якої входять представники громадськості та активісти. Ця група проводить роз‘яснювальну роботу для фізичних та юридичних осіб з метою недопущення порушень та вчасного виявлення їх.

До учорашньої перевірки громадських закладів долучилися також співробітники департаменту комунікацій та внутрішньої політики.

Заступник директора департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА Юрій Горун наголосив на важливості цієї ініціативи.

«Перевіряючи заклади на наявність російськомовних культурних продуктів ми в першу чергу контролюємо виконання рішення N°745 Львівської обласної ради та убезпечуємо наших співгромадян від експансії російських пісень на території області. Ми проводимо цю перевірку з метою уникнення ескалації напруги в суспільстві та недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі», - сказав Юрій Горунь.

За результатами перевірки обстежили майже пів сотні закладів громадського обслуговування. Явних порушень не виявили, а співробітники більшості закладів з розумінням поставилися до цієї ініціативи.

Ключові слова:

мораторійперевірка

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook