На Львівщині розпочали роботу ще дві мобільні групи з протидії домашньому насильству

6 травня 2021р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

6 травня на території Червоноградського та Дрогобицького районів запрацювали дві мобільні групи реагування на факти вчинення домашнього насильства.

Завдання таких груп  протидія та запобігання домашньому насильству у всіх його проявах; інформування потерпілих від насильства про їхні права та соціальні послуги, якими вони можуть скористатися; винесення термінових заборонних приписів; притягнення кривдників до адміністративної чи кримінальної відповідальності; проведення профілактичної роботи з кривдниками та превентивної роботи тощо.

Поліцейські пройшли відповідне навчання та цілодобово реагуватимуть на звернення громадян.

Нагадаємо, перші мобільні групи реагування на домашнє насильство на території області були створені у Львові 26 листопада 2019 року. 13 квітня 2021 року розпочала роботу позаштатна мобільна група з протидії домашньому насильству, яка обслуговує територію Стрийської територіальної громади.

Правоохоронці закликають громадян не замовчувати про факти домашнього насильства та у разі його вчинення щодо вас або ваших рідних звертатись до поліції за номером 102.

Як повідомляють у департаменті соціального захисту населення, протягом першого кварталу 2021 року до уповноважених органів, що здійснюють заходи з питань запобігання та протидії домашнього насильства в області, надійшло 4474 звернень.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook