«Стале функціонування галузей бюджетної сфери – це злагоджена робота усіх учасників бюджетного процесу», - Іван Собко

4 листопада 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

У департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації завершили обговорення основних бюджетних показників проєкту обласного бюджету на 2022 рік з усіма структурними підрозділами ОДА. Загалом впродовж двох тижнів проведено близько 20 зустрічей.

Як розповів профільний заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, за наслідками обговорень з головними розпорядниками бюджетних коштів, відповідно до положень Бюджетного кодексу України, прийматиметься рішення щодо  включення їх пропозицій до проєкту обласного бюджету на 2022 рік.

«Проведення таких зустрічей – це один з етапів бюджетного процесу. Головні розпорядники коштів подають департаменту фінансів бюджетні запити, в яких обгрунтовують необхідне їм фінансування. В подальшому департамент фінансів, враховуючи показники виконання цьогорічного бюджету, рекомендації Мінфіну, зростання мінімальної заробітної плати тощо, визначає оптимальне фінансування для кожного розпорядника», - зазначив Іван Собко.

За результатами проведених зустрічей у ЛОДА формують проєкт бюджету на наступний рік, який затверджується обласною адміністрацією, і в подальшому розглядається депутатськими комісіями обласної ради. Затвердити проєкт обласного бюджету на 2022 рік облрада повинна до 25 грудня цього року.

«Стале функціонування галузей бюджетної сфери та фінансування інших важливих програм та заходів у наступному році залежить від злагодженої роботи усіх учасників бюджетного процесу. Тож працюємо, керуючись, серед іншого, напрацюваннями бюджету на цей рік, адже маємо хороші показники виконання. Станом на жовтень план надходження податків до обласного бюджету перевиконано на 128,2 млн грн або на 5,2 %», - додав заступник голови Львівської ОДА.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook