Проєкт «Почуй лікаря» побував вже у 40 школах області

16 листопада 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У середині липня стартував проєкт Почуй Лікаря, в межах якого майбутні лікарі під керівництвом медичних експертів спілкуються з учнями шкіл про різні сфери здоров’я.

Волонтери, які зголосились до участі у проєкті, із початком навчального року розпочали знайомити старшокласників з основними заходами профілактики проблем зі здоров’ям та пропагувати здоровий спосіб життя.

На важливості проєкту "Почуй лікаря" наголосив під час Регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування» за участі Першої леді голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«У нас в області є дуже цікавий проєкт “Почуй лікаря”. Ми зробили акцент на чотирьох темах, які діти повинні знати. Це профілактика цукрового діабету, серцево-судинних захворювань, залучення до активного способу життя і популяризація здорового харчування. Понад 100 волонтерів готові спілкуватись з дітьми, і такі ініціативи важливі, бо те, що ми запам'ятовуємо у дитинстві, це є з нами упродовж життя», - зазначив очільник області Максим Козицький.

Волонтери «Почуй лікаря» побували вже у чотирьох десятках шкіл Львова та області. Студенти-медики та лікарі відвідують школи Львівщини та проводять насичені, цікаві розмови зі школярами, відповідають на питання, організовують інтерактиви. З часом до проєкту планують долучити заклади професійно-технічної освіти.

«Почуй лікаря» - це спільний проєкт медичних експертів департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА, департаменту освіти і науки Львівської ОДА, Студентської ради ЛНМУ імені Данила Галицького, UMSA-Lviv.

Долучитись до команди експертів та почати просвітницьку діяльність у школах Львівщини може кожен студент-медик чи практикуючий лікар.
Реєстрація за посиланням.
 

Ключові слова:

почуй лікаря

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook