Максим Козицький подякував волонтерам за роботу в умовах війни

21 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Через повномасштабне вторгнення військ рф в Україну багато мешканців області займаються волонтерською діяльністю та допомагають на громадських засадах. Однією з таких історій поділився начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Регіональному відділенню Фонду державного майна України у Київський, Черкаській та Чернігівській областях через бойові дії довелося тимчасово переїхати на Львівщину. Його начальник Вадим Курило продовжував виконувати звичні обов‘язки, а ніч присвячував тим, кому пощастило менше. Вдень він працював на державній роботі, а вночі – волонтерив на львівському вокзалі. І так – майже два місяці поспіль. Вадим 30 разів виходив як старший нічних змін волонтерів. Його внесок є неоціненним, як і внесок усіх людей, які по 12 годин поспіль зустрічають переселенців, слухають, надають першу медичну чи психологічну допомогу, ліки, їжу, скеровують туди, де вони можуть отримати дах над головою і роботу.

Саме тому Максим Козицький йому особисто вручив подяку за активну волонтерську діяльність у наданні медико-психологічної допомоги.

''Пишаюся тим, що Львівщині вдалося об‘єднати державний, приватний та громадський сектор, щоб створити пункт надії та спокою для людей, які приїхали з епіцентрів бойових дій. Знайте, кожен ваш вихід на зміну робить перемогу України ближчою. Надзвичайно вдячний за невтомну роботу обласному гуманітарному штабу, координаційному центру для переселенців та усім волонтерами та небайдужим, що допомагають тим, хто цього потребує, а особливо у цей непростий час війни'', - зазначив Максим Козицький.

Детальніше про медико-психологічну допомогу та як долучитися до команди волонтерів в межах проєкту ''Почуй лікаря'' читайте за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook