Для п’ятьох дітей з числа дітей-сиріт закуплять житло: в області перевиконали план Комплексної програми на рік

23 листопада 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 листопада, під головуванням заступника голови ЛОДА Віталія Загайного відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

Члени комісії ухвалили рішення про закупівлю житлових об’єктів для ще п’ятьох дітей з вказаних категорій. Квартири призначені для дітей віком від 18 до 23 років.

Пропозиції про потребу у співфінансуванні з обласного бюджету надали виконавчі комітети Червоноградської та Судовишнянської територіальної громади, а також Радехівська міська рада спільно з Червоноградською райдержадміністрацією.

«Варто відзначити, що нам вдалось перевиконати план щодо придбання житла дітям на цей рік. Тобто замість запланованих 33 дітей, станом на зараз ухвалили рішення про закупівлю житлових об’єктів для 39 дітей. Комплексну програму дофінансували на понад 162 тисячі гривень, згідно з рішенням обласної ради і це сприяло таким високим показникам», - підкреслив начальник служби у справах дітей Володимир Лис.

Усі вказані об’єкти  будуть співфінансувати з обласного бюджету та коштом територіальних громад. Сьогодні з обласного бюджету розподілили 1 млн 32 тис. гривень.

Отож, станом на зараз рішення про закупівлю житлових об’єктів ухвалили для 39 осіб з вказаних категорій дітей, загальною вартістю 8 млн 162 тис. грн з обласного бюджету.

Ілона Орнат

Ключові слова:

діти-сиротижитло дітям

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook