У Давидові два брати з числа дітей-сиріт отримали ключі від власного житла

28 грудня 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні у Давидові вручили ключі та документи на житло двом особам з числа дітей-сиріт.

Власне помешкання отримали два брати, які перебували в черзі на пільгове житло в межах реалізації регіональної, районної та міської програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

«З такою приємною місією ми відвідуємо Давидівську громаду не вперше. Адже за останні роки спільними зусиллями вдалось забезпечити власним житлом трьох дітей-сиріт. Тож сьогодні вітаю юнаків з новосіллям. Сподіваюсь, що в майбутньому житло стане для них по-справжньому місцем сімейного затишку та тепла», - зазначив начальник служби у справах дітей Володимир Лис.

Придбали двокімнатну квартиру для братів вдалося завдяки співфінансуванню з бюджетів різних рівнів.

Квартиру, загальною площею 50,7 кв.м, придбали у місті Стрий. Її вартість становить 646 тис. грн, з них кошти обласного бюджету – 129  тис. грн, з районного бюджету - 283 тис. грн, з місцевого бюджету Давидівської сільської ради – 234  тис. грн.

До урочистої церемонії вручення ключів від квартири та будинку долучились також голова Львівської РДА Христина Замула та голова Давидівської ТГ Володимир Керницький.

Ключові слова:

діти-сиротижитлоключі

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook