Дітям на Львівщині створили безпечні та належні умови: результат моніторингу притулків, куди евакуювали сиріт

30 березня 2022р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Станом на сьогодні на Львівщині розмістили близько тисячі дітей, з яких понад 600 – це сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Усіх евакуювали з гарячих точок України. Зокрема, з Луганської, Донецької, Запорізької, Харківської, Миколаївської,  Чернігівської та Київської областей.

Працівники служби у справах дітей ЛОВА спільно з представниками Aerial Recovery Group відвідали 8 закладів де перебувають діти, які прибули із зони проведення бойових дій. Вони поспілкувались з дітьми та їхніми супроводжувачами, ознайомились з умовами перебування дітей та побутом в закладах. Разом з цим, в області вирішують питання щодо додаткового розміщення дітей у закладах, якщо виникне така потреба.

«Діти які прибули на Львівщину із зони проведення бойових дій поселені у більш як 20 закладах. Важливо знати, як адаптувалися діти до нового місця проживання, які мають потреби, чи забезпечені одягом, ліками, предметами гігієни та інше» - зазначив начальник служби у справах дітей ЛОВА Володимир Лис.

Результат візитів свідчить про те, що дітям створили належні умови для перебування. Вони забезпечені харчуванням, одягом, речами для дозвілля. У разі потреби діти отримують медичну допомогу. А найголовніше – тут, на Львівщині, вони почуваються набагато безпечніше.

Нагадаємо, 11 березня Львівська обласна військова адміністрація, Служба у справах дітей ЛОВА підписали Меморандум з американськими організаціями New Horizons for Children та Aerial Recovery Group у напрямку захисту дітей, які проживають на українських територіях, де ведуться активні воєнні дії.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook