Понад 100 дошкільнят: Львівщина надала прихисток вихованцям будинку дитини із Запорізької області

16 березня 2022р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні до Львова прибули ще 115 дітей, котрих евакуювали через воєнні дії на території України. Вони – вихованці будинку дитини із Запорізької області. Разом з дітьми приїхали також їхні супроводжувачі.

Перше місце, куди потрапляють діти – це Головний залізничний вокзал. Скупчення людей та незнайома місцевість можуть викликати у дітей паніку та страх, особливо у наймолодших. Тому разом з волонтерами на вокзалі цілодобово чергують фахівці медико-психологічної допомоги. Запит на дитячих психологів зараз великий, адже будь-яка правильна комунікація важлива, як для дорослих, так і дітей.

Евакуйовані дітки дошкільного віку – від 0 до 5 років. Зараз вони перебувають в одному з санаторних закладів Львівщини. До слова, учора дітей повністю забезпечили одягом, засобами гігієни та продовольством. Спільними зусиллям Служби у справах дітей та департаменту соціального захисту Львівської ОВА до закладу надійшло близько 2 тонн гуманітарного вантажу.

Крім цього, сьогодні у львівський притулок на Левандівці прилаштували 8 дітей-сиріт з Дніпра та двох супроводжувачів.

Нагадаємо, що понад тисячу дітей залишились на Львівщині. Окремі групи евакуюють за кордон. Допомогу в перевезеннях, гуманітарній допомозі та з інших питань надає ЮНІСЕФ, фонд Surge.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook