В районах Львівщини створять міжвідомчі групи щодо роз’яснення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту

25 листопада 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні відбулось засідання обласної Міжвідомчої робочої групи щодо роз’яснення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту. До її складу увійшли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та громадськості.

Відтак, присутні обговорили механізм проведення роботи з роз’яснення мораторію.

Як зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик в цій роботі важливо об’єднати зусилля усіх дотичних структур.

В межах засідання наголосили, що чимало підприємців, а також працівників транспортної галузі ігнорують мораторій, відтак роботу потрібно посилити територіально.

Так, дорученням голови Львівської ОДА керівники районів мають забезпечити створення при РДА міжвідомчих робочих груп. Вони проводитимуть систематичну роз’яснювальну роботу для фізичних та юридичних осіб про мораторій на використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

Систематично інформуватимуть про мораторій і суб’єктів господарювання, заклади культури, автотранспортні підприємства, які здійснюють регулярні та нерегулярні перевезення, заклади тимчасового розміщення, заклади харчування, туристичні автобуси. Забезпечити виконання цього завдання доручили керівникам профільних департаментів.

Окрім цього, проведення місцевих спортивних змагань та молодіжних заходів мають відбуватись виключно державною мовою без використання російськомовного культурного продукту, а в закладах освіти області проводитимуть тематичні уроки щодо заборони використання російськомовного культурного продукту.

Нагадаємо, що рішеннями Львівської обласної ради від 18 вересня 2018 року №745 та 7 жовтня 2021 року №228 на території Львівської області встановлений мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту.

Ключові слова:

мораторій

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook