За сприяння служби зайнятості майже тисяча мешканців області з інвалідністю знайшли роботу

1 грудня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

За цей рік соціальні послуги служби зайнятості з метою працевлаштування отримали 5,7 тисяч осіб з інвалідністю. З них майже тисячі вдалося знайти місце праці на постійній основі, сотню – забезпечити громадськими та іншими роботами тимчасового характеру, чотирьом – надати одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи.

Інформують у Львівському обласному центрі зайнятості.

«Щомісяця служба зайнятості оперує інформацією про наявність в області 5-6 тис вільних робочих місць і вакантних посад. Серед цих пропозицій не завжди є прийнятна робота для осіб з інвалідністю. Тому таким клієнтам надаються профорієнтаційні послуги, мета яких – визначити, яка сфера діяльності їм підходить з урахуванням індивідуальних рекомендацій медиків»,- розповів директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк.

Якщо для відвідувачів з інвалідністю відсутні варіанти працевлаштування, їм пропонують професійне навчання.

Так, у січні-листопаді за скеруванням служби зайнятості навчалися понад 300 безробітних з інвалідністю. Здебільшого вони підвищували кваліфікацію за професією «оператор котельні», «машиніст (кочегар) котельної», «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», здобували фах монтажника сантехнічних систем і устаткування, верстатника деревообробних верстатів, майстер манікюру, а також стажувалися на робочих місцях продавця, касира торговельного залу, швачки, вишивальниці, машиніста пакувальної машини та інших.

На початку грудня роботу за сприяння служби зайнятості шукали 1,3 тис безробітних з інвалідністю, у тому числі понад 700 жінок, 130 – молодь віком до 35 років, майже 600 – жителі сільської місцевості.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook