Голову Буської асоціації осіб з інвалідністю нагородили Орденом від Президента України

28 грудня 2021р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Голову Буської районної асоціації осіб з інвалідністю Софію Климус нагородили орденом княгині Ольги III ступеня. Таке рішення ухвалив президент України Володимир Зеленський.

Урочисте нагородження відбулось сьогодні під час президії Львівської обласної асоціації осіб з інвалідністю. Долучився до заходу заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

«Ця нагорода дійсно заслужена. Вона дає можливість відобразити той великий внесок, який робить громадська організація в галузі соціального захисту та допомоги людям, котрі по-справжньому цього потребують. Важливо, щоб ця функція поширювалась не лише на органи влади, а й на усіх, кому з огляду на виховання та світогляд, не байдужа доля ближнього», - сказав заступник.

Орден пані Климус вручили за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Принагідно Віталій Загайний вручив грамоту Львівської облдержадміністрації голові громадської організації «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України»» Ірині Ткачук.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook