У новому році на Львівщині запрацює ще два інклюзивно-ресурсних центри

2 грудня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У Добросинсько-Магерівській та Меденицькій громадах відкриють нові ІРЦ. Відповідні рішення уже ухвалили на місцевих сесіях. 

Мешканці Меденицької територіальної громади звертаються до  Сколівського , Трускавецького та Дрогобицького інклюзивно-ресурсних центрів, що приносить незручності при отриманні необхідних  послуг, тому виникла потреба у створенні власного ІРЦ. Віддаленість від Добросинсько-Магерівській громад інклюзивно-ресурсних центрів Жовківської і Рава-Руської міських рад також ускладнює належну роботу з дітьми, які потребують  супроводу.

«Надзвичайно добре, що органи місцевого самоврядування у цих двох громадах ухвалили такі рішення. Інклюзивна освіта має пріоритетне значення для забезпечення якісної освіти усіх дітей, у тому числі дітей з особливими освітніми потребами, а також для побудови інклюзивного суспільства», - розповіла головний спеціаліст департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Марія Васюник.  

Враховуючи те, що до цього часу інклюзивно-ресурсні центри працювали з дітьми з 2 до 18 років, а тепер пройти психолого-педагогічну оцінку розвитку або отримати супровід зможуть діти від народження та особи старші 18 років, які мають особливі освітні потреби – це розширюватиме  можливості  за допомогою яких особи з особливими освітніми потребами реалізують своє право на повноправну участь у житті своїх громад. 

Зараз в області функціонує  тридцять два Інклюзивно-ресурсних центри, які мають на обслуговуванні трохи менше 400 тисяч дітей.

Ключові слова:

ІРЦ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook