«Своєчасне затвердження обласного бюджету дозволить уже з початку 2022 року розпочати фінансування важливих видатків», - Іван Собко

14 грудня 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

7 грудня Львівська обласна державна адміністрація подала на розгляд Львівській обласній раді проєкт обласного бюджету на 2022 рік, який відповідно до законодавства оприлюднили у десятиденний термін.

Слід зазначити, що перед розглядом та затвердженням на сесії обласної ради проєкт обласного бюджету опрацьовують у постійних комісіях обласної ради. За підсумками опрацювань проводять громадські обговорення документу.

«Важливо, що вчора під час засідання президії Львівської облради вирішено, що сесія облради відбудеться 21 грудня і питання затвердження обласного бюджету внесли в порядок денний одним із перших.

Окрім того, невід’ємною складовою проєкту обласного бюджету є обласні цільові програми, проєкти яких разом із проєктом обласного бюджету на 2022 рік, Львівська ОДА подала до облради 7 грудня. Важливо, що всі ці напрацювання обласних програм є в порядку денному сесії», - розповів профільний заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Він також наголосив, що керівництво облдержадміністрації та громада області впевнені в конструктивній роботі депутатського корпусу Львівської обласної ради.

«Сподіваємося, що 2022 рік розпочнемо з затвердженими основним фінансовим документом Львівщини та обласними програмами.

Своєчасне прийняття обласного бюджету дозволить уже з початку наступного року розпочати фінансування важливих видатків, з урахуванням нових розмірів заробітної плати, соціальних виплат тощо, а також вчасно розпочати реалізацію інфраструктурних проєктів», - додав Іван Собко.

З проєктом обласного бюджету на 2022 рік можна ознайомитися тут.

З проєктом рішення про зміни до обласних програм на 2021 рік та з проєктом нових обласних програм на 2022 рік можна ознайомитися за посиланням.

Довідково:

Відповідно до бюджетного законодавства місцеві бюджети затверджуються рішенням відповідної місцевої ради до 25 грудня (включно) року, що передує плановому. Місцеві ради при затвердженні місцевих бюджетів мають врахувати обсяги міжбюджетних трансфертів та інші положення (необхідні для формування місцевих бюджетів), затверджені Верховною Радою України при прийнятті проєкту закону про Державний бюджет України у другому читанні та доведені Міністерством фінансів України до місцевих фінансових органів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook