«Своєчасне затвердження обласного бюджету дозволить уже з початку 2022 року розпочати фінансування важливих видатків», - Іван Собко
7 грудня Львівська обласна державна адміністрація подала на розгляд Львівській обласній раді проєкт обласного бюджету на 2022 рік, який відповідно до законодавства оприлюднили у десятиденний термін.
Слід зазначити, що перед розглядом та затвердженням на сесії обласної ради проєкт обласного бюджету опрацьовують у постійних комісіях обласної ради. За підсумками опрацювань проводять громадські обговорення документу.
«Важливо, що вчора під час засідання президії Львівської облради вирішено, що сесія облради відбудеться 21 грудня і питання затвердження обласного бюджету внесли в порядок денний одним із перших.
Окрім того, невід’ємною складовою проєкту обласного бюджету є обласні цільові програми, проєкти яких разом із проєктом обласного бюджету на 2022 рік, Львівська ОДА подала до облради 7 грудня. Важливо, що всі ці напрацювання обласних програм є в порядку денному сесії», - розповів профільний заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
Він також наголосив, що керівництво облдержадміністрації та громада області впевнені в конструктивній роботі депутатського корпусу Львівської обласної ради.
«Сподіваємося, що 2022 рік розпочнемо з затвердженими основним фінансовим документом Львівщини та обласними програмами.
Своєчасне прийняття обласного бюджету дозволить уже з початку наступного року розпочати фінансування важливих видатків, з урахуванням нових розмірів заробітної плати, соціальних виплат тощо, а також вчасно розпочати реалізацію інфраструктурних проєктів», - додав Іван Собко.
З проєктом обласного бюджету на 2022 рік можна ознайомитися тут.
З проєктом рішення про зміни до обласних програм на 2021 рік та з проєктом нових обласних програм на 2022 рік можна ознайомитися за посиланням.
Довідково:
Відповідно до бюджетного законодавства місцеві бюджети затверджуються рішенням відповідної місцевої ради до 25 грудня (включно) року, що передує плановому. Місцеві ради при затвердженні місцевих бюджетів мають врахувати обсяги міжбюджетних трансфертів та інші положення (необхідні для формування місцевих бюджетів), затверджені Верховною Радою України при прийнятті проєкту закону про Державний бюджет України у другому читанні та доведені Міністерством фінансів України до місцевих фінансових органів.
Новини за темою
На Яворівщині частували піцою внутрішньо переміщених осіб в межах спільного з іноземцями проєкту
11 травня 2022
Минулих вихідних, волонтери з Польщі, Шотландії й Англії відвідали пункти тимчасового розміщення переселенців у Яворівській громаді. Вони частували людей, які через війну покинули свої домівки, власноруч приготованою піцою. «Разом із продуктами, які привезли в Україну, варто взяти з собою трішки усмішки та надії. У такі важкі часи кожна мить відпочинку є на вагу золота», - розповідає волонтер Fundacja Folkowisko. Зазначимо, це не єдиний проєкт, організований Folkowisko Foundation, в підтримку Україні. Завдяки волонтерам в межах іншого проєкту проекту «Сади перемоги», у співпраці з британською організацією «UK to Ukraine», жителі України отримали насіння.
План доходів обласного бюджету перевиконали на 6%: підсумки за чотири місяці
4 травня 2022
За даними оперативних підсумків бюджетування за доходами з січня по квітень цього року по обласному бюджету фіксують перевиконання плану та зростання надходження платежів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зокрема: До загального фонду місцевих бюджетів Львівщини надійшло 7,7 млрд грн податків. Це на 1,5 млрд грн або на 24 % більше від надходжень за відповідний період торік. План чотирьох місяців перевиконано на 403 млн грн або 6 %. Виконання річних планових завдань становить на 1 травня 33 %. До загального фонду обласного бюджету мобілізували 1,2 млрд грн, що становить 129 % до надходжень за відповідний період 2021 року та 107 % до плану на 4 місяці ц.р. (понад план надійшло 86 млн грн). До державного бюджету платники області мобілізували 18 млрд грн податків, що на 2 млрд грн або на 13 % більше порівняно з аналогічним періодом 2021 року.
Надходження до обласного бюджету на 31% більші ніж торік: дані станом на 25 квітня
27 квітня 2022
Станом на 25 квітня до обласного бюджету надійшло 1, 172 мільярд гривень, що на 280 мільйонів гривень або на 31 відсоток більше ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. «До місцевих бюджетів мобілізовано 7, 225 мільярдів гривень податків і зборів, що на 1, 591 мільярд гривень або на 28 відсотків більше ніж за відповідний період минулого року», - розповів Максим Козицький. Упродовж березня 2022 року до місцевих бюджетів мобілізували 1,789 мільярдів гривень податків і зборів, що на 247 мільйонів гривень або на 16 відсотків більше ніж у березні минулого року. До обласного бюджету у березні надійшло 350 мільйонів гривень, що на 42 мільйони гривень або на 13 відсотків більше ніж у березні минулого року.
Поліпшити громадські пасовища можна за кошти обласного бюджету: як це зробити
19 квітня 2022
Згідно з розпорядженням начальника Львівської ОВА, до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства внесли зміни. Відтак передбачено напрями підтримки для територіальних громад. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку. Коштами обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, у поточному році пропонується субвенція: - субвенція органам місцевого самоврядування на заходи з поліпшення громадських пасовищ, на яку виділили 3 млн грн; - субвенція органам місцевого самоврядування на заходи з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення – 1 млн 225 тис. грн. Детальніше з умовами, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням або звернувшись за контактним номером: (032) 255-50-62 або чи на електронну скриньку - apr@loda.gov.ua. «Заявки та документи подаються до 1 вересня на заходи з поліпшення громадських пасовищ та до 1 жовтня - на інвентаризацію сільськогосподарських земель. Також є змога завершити заходи щодо поліпшення громадських пасовищ тим ОМС, які у попередньому році розпочали такі роботи, проте їх не завершили. Для цього необхідно подати до департаменту лише заявку до 15 травня», - зазначила директорка департаменту АПР Тетяна Гетьман. Важливо! У зв’язку з російською агресією проти України через міркування безпеки тимчасово призупинили функціонування більшості державних електронних реєстрів, в тому числі Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав. Без їх функціонування неможливе формування земельних ділянок під громадські пасовища за процедурою, яка передбачена земельним та іншим законодавством України. Також це впливає на неможливість проведення інвентаризації земель, зокрема, у зв’язку із набранням чинності Закону України від 24.03.2022 № 2145-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану». Відтак, просимо голів територіальних громад Львівщини, які у попередньому році розпочали процес поліпшення громадських пасовищ коштом субвенції з обласного бюджету, проте не завершили такої процедури, а також тих голів громад, які, станом на сьогодні, вже мають сформовані земельні ділянки під громадські пасовища, які підтверджуються копіями витягу/витягів з додатками з Державного земельного кадастру, що підтверджує право власності, цільове призначення та вид угідь земельної ділянки, після розробки проєктно-кошторисної документації, подавати заявки на розгляд Комісії до департаменту за адресою: 79019, м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх).
На Львівщині перевиконали плани обласного та місцевого бюджетів за доходами в першому кварталі 2022 року
6 квітня 2022
Плани обласного та місцевих бюджетів за доходами за перший квартал 2022 року перевиконали, незважаючи на те, що плани за березень через воєнні дії в Україні виконали не повністю. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. «Так, до загального фонду обласного бюджету за перший квартал цього року мобілізували 914 мільйонів гривень. Таким чином, виконання плану за доходами за перший квартал 2022 року склало 109%. Окрім того, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, виконання становить 126%. Це при тому, що план за березень виконали на 98 %», - зазначив Максим Козицький. До загального фонду місцевих бюджетів Львівщини у січні-березні цього року надійшло 5,9 млрд грн податків. Це на 1,1 млрд грн або на 25 % більше від надходжень за відповідний період торік. «Поряд з цим, у березні, оскільки країна перебуває в умовах воєнного стану, помітно сповільнилась позитивна динаміка надходжень до місцевих бюджетів (на 4 відсоткових пункти), в той час як за два попередні місяці зростання становило 29 %. Таким чином, план надходжень до загального фонду місцевих бюджетів за три місяці перевиконали на 299 млн грн або на 6 %. Річні планові завдання станом на 1 квітня виконали на 24 %», - додав Максим Козицький. До державного бюджету платники Львівщини мобілізували 13,2 млрд грн податків, що на 1,4 млрд грн або на 12 % більше порівняно з аналогічним періодом 2021 року. Однак, за останній місяць, з причин воєнного стану, динаміка надходжень сповільнилась на 17 відсоткових пунктів. Також начальник Львівської ОВА закликав підприємців відновлювати роботу. «Людям потрібні товари та послуги, працівникам – зарплати, державі – наповнені бюджети, гроші з яких підуть на покращення добробуту громад. Так, зараз вести бізнес непросто. Але економіка має працювати. Це ваш вклад у світле завтра нашої держави», - наголосив Максим Козицький.
16 млн грн: тижневе фінансування з обласного бюджету
1 квітня 2022
Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОВА, цього тижня з обласного бюджету виділили 16 мільйонів гривень, з яких близько 9 мільйонів гривень скерували на виплату заробітних плат (більше 6 мільйонів) та оплату енергоносіїв (3 мільйони) закладів обласного підпорядкування. Окрім того: 0,4 мільйони гривень скерували відшкодування відсотків за кредитами, отриманими ОСББ та фізичними особами на заходи з енергозбереження; 3,2 мільйони гривень передали місцевим бюджетам коштів державного бюджету на виплату заробітної плати педагогам інклюзивно-ресурсних центрів та педагогам, які працюють в інклюзивних класах у закладах загальної середньої освіти; 3,4 мільйони гривень на виплату стипендій, закупівлю медикаментів та продуктів харчування в закладах обласного підпорядкування.
У Львові потребують волонтерів в межах проєкту "медично-психологічної допомоги"
4 березня 2022
На Головному залізничному вокзалі Львова почала працювати медико-психологічна допомога. Станом на зараз є потреба у волонтерах, які б надавали необхідну допомогу усім, хто цього потребує. У цьому проєкті волонтери працюють в парі: один психолог або медик та волонтер будь-якої спеціальності. Основною метою є психологічна та медична допомога людям, які потерпіли в період війни і сьогодні вимушено знаходяться далеко від дому. Через спілкування волонтери будуть виявляти потребу у допомозі та скеровувати до лікаря чи психолога. Усі волонтери працюють позмінно: з 19:00-7:00 та 7:00-19:00, але години можуть коливатися - в залежності від зайнятості конкретного волонтера. Координаторкою проєкту є радниця голови Львівської ОВА Галина Бордун. ''Сюди можуть реєструватися, як медики та психологи, так й студенти та усі охочі допомагати. Можна підходити до нас і реєструватися, а можна спершу заповнити форму, а потім приходити до нас (ми стараємось всім телефонувати, хто залишав заявку). Кожного ранку та вечора є інструктаж для волонтерів. Станом на зараз понад сотня людей зголосилися допомагати вимушеним переселенцям'', - сказала Галина Бордун. Волонтери знаходяться на Головному залізничному вокзалі Львова у кімнаті "матері й дитини" в якій розташовані двері для волонтерів. Реєстраційна форма для усіх охочих розміщена за посиланням. Проєкт діє в межах програми «Почуй лікаря». Нагадаємо, на базі КЗ ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня» відновили роботу лінії цілодобової психологічної допомоги.
План бюджету області за два місяці перевиконали на 8,1%
4 березня 2022
Виконання бюджету області за доходами в січні-лютому цього року більш ніж позитивне. До загального фонду надійшло 3,8 млрд грн податків і платежів. План двох місяців перевиконано на 285 млн грн або 8,1 %. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. "Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 859 млн грн або на 29 %. Щодо обласного бюджету досягнуто перевиконання плану на 83 млн грн або на 17,3 %. Також і до державного бюджету область мобілізувала 8,7 млрд грн податків, що на 1,9 млрд грн або 28,5 % більше порівняно з січнем-лютим 2021 року.", - зазначив Максим Козицький. Із 73 територіальних громад Львівщини дещо відстають з виконанням планових завдань 12: Заболотцівська, Новокалинівська, Давидівська, Великолюбінська, Бібрська, Лопатинська, Белзька, Моршинська, Самбірська, Сокальська, Сокільницька і Червоноградська.
Олександр Кулепін відзначив подяками волонтерів «Дія»-центрів
23 лютого 2022
Сьогодні заступник голови Львівської ОДА Олександр Кулепін відзначив подяками волонтерів, які працювали на локаціях «Дія»-центрів на території Львівщини. Наприкінці минулого року українці почали активно вакцинуватися проти коронавірусу і, відповідно, генерувати у «Дії» COVID-сертифікати. Аби допомогти людям з отриманням документу, Міністерство цифрової трансформації запустило по всій Україні пункти Команди підтримки «Дії». У них волонтери допомагали встановити застосунок, авторизуватися, замовити сертифікат про вакцинацію, а якщо він не генерується – підказати, в чому можлива проблема тощо. Подяки Олександр Кулепін вручив 28 волонтерам зі Львова, Дрогобича та Золочева за активну громадянську позицію та за допомогу у забезпеченні роботи пунктів підтримки «Дії». «Хочу вам всім подякувати! Коли ми ініціювали цей проєкт, було важко без ресурсу, без фінансів змотивувати людей допомогти один одному. Якщо це у вас був перший досвід волонтерства, сподіваюся ви його продовжите і далі будете волонтерити. І що надалі це вас змотивує, можливо почати свою кар’єру на публічній службі, а, можливо, працюючи в приватній сфері, реалізуючись у різних напрямках, не забувати про волонтерство», - зазначив заступник голови Львівської ОДА. У центрах підтримки працювали студенти-волонтери, які пройшли онлайн-навчання від Міністерства цифрової трансформації. У разі виникнення нестандартних питань, волонтери мали прямий зв’язок з технічною підтримкою «Дії», що дозволяло надати кваліфіковану допомогу всім охочим. На території Львова працювали дві команди в пунктах підтримки у Центрі Довженка та МолоДвіж-Центрі. Також отримати допомогу мешканці Львівщини могли загалом у понад трьох десятках ЦНАПів області. Станом на зараз пункти підтримки «Дії» у Львові з 1 січня 2022 року припинили своє функціонування, але отримати консультацію можна зателефонувавши за номером телефону: 0676739308. Участь у волонтерських проєктах - нагода спробувати себе у роботі, покращити навики комунікації, здобути нові знайомства та отримати перспективу працевлаштування. Так, як розповів начальник управління цифрового розвитку Львівської ОДА Максим Столярчук, волонтери «Дія»-центрів дуже відповідально поставилися до виконання своїх завдань, тож отримали запрошення пройти офіційне стажування в управлінні. Читайте також: завдяки «Дії» можна подати/отримати документи в електронному вигляді у музеях Львівщини.
Кримські дні на Львівщині: біля Львівської ОДА підняли український та кримськотатарський прапори
22 лютого 2022
Упродовж 22-24 лютого у Львові проходять «Кримські дні» з нагоди відзначення сьогодні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. День, який увійшов в історію України як «День Кримського опору». Заходи організовують з ініціативи Представництва Президента України в АР Крим спільно з партнерами. У цей день вісім років тому у Сімферополі відбулось найбільше зібрання на підтримку цілісності та єдності України. Участь у мітингу тоді взяли не тільки кримські татари, а й представники різних національностей, що відстоювали територіальну цілісність України і висловлювали протест проти кремлівської інтервенції в Криму. День спротиву запровадили у 2020 році згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського. Тож біля Львівської ОДА урочисто підняли Державний прапор України та кримськотатарський прапор. У заході взяли участь голова Львівської ОДА Максим Козицький, заступник голови Іван Собко, представники обласної, районної та міської влади, громадськості кримськотатарської спільноти та ЗМІ. «Буквально 5 днів тому з окупованого Криму надійшла ще одна тривожна новина. Затримали делегата Курултаю кримськотатарського народу Едема Дудакова. Його звинувачують у розпалюванні ворожнечі. Приводом став коментар у соцмережах, якому п’ять років. 15 людей, які прийшли під стіни суду, щоб підтримати Едема Дудакова, також затримали. Методи Росії за 8 років не змінилися. Але змінилися ми. Змужніли. Згуртувалися. І ми працюємо над цим на різних рівнях. Львівщина прийняла понад три тисячі вимушених переселенців з Криму. Як очільник області я тримаю на особистому контролі, щоб їм допомогли з житлом, оплатою комунальних послуг, роботою. Щоб їхні діти отримували якісну освіту і все необхідне», - зазначив голова Львівської ОДА. «Сьогодні ми розпочинаємо Кримські дні у Львові. Події останнього тижня дають підстави говорити про символічнісь таких подій. Я хотів, щоб проводячи такі події, ми відчували та розуміли символічність часу. Часу, коли символи вшановують не лише те, що відбулося, а й стають доровказами для наших дій, для нашого майбутнього, для нашого шляху до спільної єдності. Я впевнений, що в майбутньому ми проведемо братерські дні Львова в Криму», - сказав Халіл Халілов, голова кримськотатарського культурного центру «Кримський дім у Львові». Програма «Кримські дні у Львові» включає відкриття фотовиставки Муміне Салієвої «Народжені після арешту» у Центрі Шептицького, читання листів політв’язнів у книгарні Старого Лева, тематичні дискусії. З повним переліком заходів Програми можна ознайомитися за посиланням. Нагадаємо, що сьогодні також відбудеться зустріч керівництва Львівської ОДА з представниками Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим, кримськотатарського культурного центру та громадської організації. Про підсумки зустрічі розповідатимуть на прес-конференції у Львівській ОДА сьогодні. Більше достовірної інформації про стан справ на Львівщині читайте на телеграм-каналі голови ЛОДА Максима Козицького.
Зміни у фінансуванні інвестиційних проєктів з місцевих бюджетів: у ЛОДА роз’яснили основні нововведення
14 лютого 2022
Минулого року до Бюджетного кодексу України внесли зміни до положень про фінансування інвестиційних проєктів з місцевих бюджетів, які вступили в дію з січня 2022 року. Про головні нововведення розповіли на брифінгу у Львівській ОДА. Як розповів профільний заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, зміни слід враховувати у роботі головам громад і їх заступникам, головам бюджетних комісій, головним бухгалтерам, керівникам управлінь економіки, які ведуть капітальні видатки. «Минулого року ми стикалися з такими проблемами і питаннями, як неправильна назва проєкту, вид робіт, неправильно запроєктовано відповідний об’єкт, який потім потребував змін у назві, видах робіт, у КВЕДі, що у свою чергу потребувало рішень сесій облради. Тож тепер, коли вступили в силу нові положення Бюджетного кодексу, закликаємо ознайомитися з ними, а в разі необхідності додаткових роз’яснень – звертатися до департаменту фінансів Львівської ОДА. Цього року з державного бюджету місцевим бюджетам Львівщини передбачено кошти на розвиток інфраструктури, екологічні проєкти, проєкти, пов’язані з питною водою, проєкти Державного фонду регіонального розвитку, в обласному бюджеті є ряд обласних програм, які містять інфраструктурну складову», - зазначив Іван Собко. Зокрема, в новій редакції Бюджетного кодексу України, яка вступила в дію з 01.01.2022 року, виключено частину 5 статті 71 щодо обов’язкового розподілу за об’єктами коштів бюджету розвитку щодо здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за рішенням місцевої ради при затвердженні місцевих бюджетів та при внесенні змін до них. Водночас, частину 2 статті 76 Кодексу доповнено положенням, відповідно до якого рішенням про місцевий бюджет також повинні визначатися обсяги капітальних вкладень у розрізі інвестиційних проектів. «Це означає, що капітальний ремонт планується в складі кошторисних видатків бюджетних установ. Якщо необхідно проводити капітальний ремонт за межами обласного бюджету, тобто, на території територіальної громади, то такі видатки не можуть проводитися за кошти обласного бюджету, вони можуть проводитися в складі обласних цільових програм (серед таких програм – програма регіонального розвитку, де можуть передбачатися видатки у складі обласної програми)», - пояснив заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос. Листом Міністерство фінансів України від15.06.2021 № 05120-08-6/19321 надано роз’яснення, що з 2022 року у рішенні про місцевий бюджет слід відображати капітальні вкладення місцевого бюджету, що спрямовуються на створення (будівництво), реконструкцію, технічне переоснащення основних засобів в розрізі інвестиційних проектів. Також, пунктом 5 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва» визначено, що державні капітальні вкладення не дозволяється спрямовувати на проведення усіх видів ремонтних робіт. Крім цього, наказом від 22.09.2021 № 513 Міністерства фінансів України внесено зміни до типової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, які вводяться в дію з 2022 року і згідно яких до КВКМ 7300 „Будівництво та регіональний розвиток” відносяться видатки по будівництву, а саме: будівництво, реконструкція і реставрація об’єктів, виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за рахунок власних коштів місцевих бюджетів, а капітальні видатки, заплановані на капітальний ремонт, мають відображатися по відповідному коду тимчасової класифікації видатків місцевих бюджетів з урахуванням галузевої ознаки, до якої належать такі установи та заклади. Слід також відмітити, що обласний бюджет є окремим місцевим бюджетом і видатки капітального характеру повинні спрямовуватись в першу чергу на покращення діяльності підприємств та установ обласної комунальної власності. Окрім того, нагадаємо, що капітальні видатки фінансуються з бюджету розвитку обласного бюджету, джерелом наповнення якого є надходження коштів від продажу майна, від надходження позик, раніше виданих з відповідних місцевих бюджетів, передача коштів із загального та спеціального фонду.
Департамент агропромислового розвитку ЛОДА запрошує на роботу
10 лютого 2022
Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «Б» - заступника директора департаменту - начальника управління продовольства та розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Для участі у конкурсі кандидат повинен подати наступні документи: (Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби (career.gov.ua) 1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами). 2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, в якому обов’язково зазначається така інформація: прізвище, ім’я, по батькові кандидата; реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти; відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, та на керівних посадах. 3. Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки і на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону. Подання додатків до заяви не є обов’язковим. 4. Копія державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з Реєстру державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі іншу інформацію, у тому числі інформацію про підтвердження досвіду роботи, про попередні результати тестування тощо. Додаткові (необов’язкові) документи: Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра. Досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років. Вільне володіння державною мовою. Строк подання документів: до 16.00 год. 21.02.2022. Документи подавати через Єдиний портал вакансій державної служби. Місце, час і дата проведення конкурсу: м. Львів, проспект В. Чорновола, 4, 9-й поверх, каб.163, 24.02.2022 об 10 год. 00 хв. З умовами проведення конкурсу на зайняття вакантної посади та основними вимогами до кандидатів можна ознайомитися на єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби. Детальна інформація – за посиланням: https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=124569