На обласні програми розвитку спорту та молодіжної політики на 2022 рік передбачено 57 мільйонів

23 грудня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Депутати Львівської обласної затвердили фінансовий ресурс трьох обласних програм, які реалізує управління молоді та спорту Львівської ОДА.  Йдеться про Комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, програму «Молодь Львівщини» та Програму підтримки розвитку Пласту у Львівській області.

«На реалізацію трьох цих програм передбачено 57 мільйонів, а загальний бюджет галузі складає 191 мільйон гривень. Окрім коштів, передбачених на реалізацію програм, йдеться про забезпечення роботи спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл та  забезпечення діяльності понад 40 збірних команд області з олімпійських та неолімпійських видів спорту», - зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Фінансовий ресурс Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини наступного року складатиме 52 мільйонів 235 тисяч. У програмі передбачено 12 основних напрямків. Найбільше коштів буде спрямовано на модернізацію, розвиток мережі спортивних споруд та будівництво спортивних комплексів - 26 мільйонів, що на 24% більше від тогорічних видатків. Додатково передбачені 10 мільйонів на облаштування спортивних майданчиків.

На створення належних умов спортсменам та їх тренерам, зокрема виплату грошових винагород за високі результати на змаганнях, на наступний рік передбачили на 50% більше коштів, ніж цьогоріч - 8 мільйонів гривень. 

Два мільйони передбачені на проведення змагань, що виконують функцію спортивної візитівки Львівщини. Сюди належать міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь», серія міжнародних веломарафонів «Grand Fondo» та «Львівська сотка» міжнародний турнір з футзалу «Lviv Open CUP», міжнародні змагання зі змішаних єдиноборств «Lemberg Fight Cup», всеукраїнські змагання зі стрільби стендової серед волонтерів та учасників АТО/ООС «Кубок Захисника України» та інші заходи.

Кошти також передбачені на розвиток фізичної культури та спорту в сільській місцевості, фізкультурно-спортивну реабілітацію учасників АТО/ООС, соціальну інклюзію та інтеграцію осіб з інвалідністю засобами спорту, покращення стану матеріально-технічної бази збірних команд області, розвиток спортивної медицини та відновного лікування та проведення обласних інформаційно-просвітницьких кампаній.

Нагадаємо, за основними пріоритетами Комплексна програма відповідає Стратегії розвитку українського спорту, яку торік  затвердило Міністерство молоді та спорту України.

На програму «Молодь Львівщини» наступного року виділили 3 мільйони гривень. Найбільше коштів, 1 мільйон 650 тисяч гривень, передбачено на підвищення спроможності та демократичного врядування інститутів громадянського суспільства. 550 тисяч гривень передбачено на активізацію залучення молоді до процесів ухвалення рішень та підвищення рівня їх громадських компетентностей.

Програма також передбачає кошти на заходи для підвищення культури волонтерства, підвищення рівня мобільності молоді, підготовку фахівців, які працюють з молоддю, розвиток мережі молодіжних центрів та просторів та національно-патріотичне виховання молоді.

На Програму підтримки розвитку Пласту у Львівській області на наступний рік передбачено 2 мільйони 300 тисяч гривень. У програмі визначено 4 основні завдання. Найбільше коштів, 1 мільйон 350 тисяч гривень, передбачено для підтримки діяльності Львівського обласного Пластового центру, який створили цьогоріч. Також передбачені гроші на організацію, координацію і підтримку проведення таборів, навчання та методичну підтримку осередків та волонтерів Пласту та проведення різноформатних  заходів для виховання молоді Львівщини на ціннісних принципах Пластового руху.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook