Майбутні фахівці індустрії краси вдосконалюватимуть свої навики у новому Навчально-практичному центрі

24 грудня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У вищому професійному училищі №29 Львова запрацював новий Навчально-практичний центр за напрямом «Перукарське мистецтво».

На базі центру щорічно навчатимуть більше двохсот учнів з професій «Перукар-модельєр», «Манікюрник», «Візажист-стиліст», «Педикюрник».

«Праця кожного з вас створює дивовижну атмосферу у цьому закладі. Без часточки душі кожного ніколи не було би такого закладу і колективу. Приємно, що профтехосвіта розвивається, адже є люди, які штовхають її вперед, удосконалюють, роблять щораз кращою. Вона є цікава і корисна для суспільства та економіки. В процесі розвитку професійно-технічної освіти важлива кожна деталь і праця кожного фахівця. Велика подяка колективу закладу та його керівнику за реалізацію всіх проектів та за новий Навчально-практичний центр», - зазначив під час урочистого відкриття центру директор департаменту освіти Олег Паска.

Навчально-практичний центр складається з трьох навчально-виробничих майстерень та кабінету професійно-теоретичної підготовки. Для оновлення матеріально-технічної бази та центру придбали сучасне обладнання, інвентар, інструменти та завершили ремонтні роботи у приміщеннях.

«Все задумане вдалося, і це завдяки співпраці усіх зацікавлених структур та осіб. Вдячний своєму колективу за готовність реалізовувати будь-які проекти та ініціативи. Наші спонсори, партнери, меценати та просто друзі, які нас підтримували та додавали ідей - це власники салонів, підприємці, провідні компанії індустрії краси. Багато із них беруть наших учнів на виробниче навчання. Разом ми крок за кроком робимо все, що покращує заклад та дозволяє нашим учням вдосконалюватись і розвиватись», - акцентував директор училища Роман Стецький.

Видатки, спрямовані на оновлення матеріально-технічної бази та проведення ремонтних робіт склали майже 1 млн 400 тис. грн., з яких кошти спеціального фонду бюджету навчального закладу понад 980 тис. грн., допомога меценатів, спонсорів, благодійників, які передали обладнання, матеріали, інструменти на суму понад 400 тис. гривень.

Ключові слова:

29 училищенпцперукарі

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook