У Вищому професійному училищі №29 відкрили сучасні комп’ютерні лабораторії

10 грудня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Для студентів, які навчаються на модернізованій спеціальності “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”, облаштували два нових комп’ютерних кабінети на 32 робочих місця.

Модернізація освіти в училищі №29 відбувається завдяки проєкту Lviv IT Cluster Academy, в межах якого Львівський ІТ Кластер спільно з ІТ-спеціалістами розробляють навчальні програми у професійно-технічних училищах. Підтримує проєкт Львівська обласна державна адміністрація та Львівська міська рада.

«Оновлення навчальних програм та підсилення матеріально-технічної бази – саме те, що зараз є одним із найголовніших аспектів розвитку освіти, особливо професійно-технічної, де значна увага має приділятись практичним навичкам. Такої результативності вдається досягати у співпраці із бізнесом, тому ми активно працюємо над створенням Наглядових рад при закладах, аби бізнес долучався до підготовки тих кадрів, яких потребуватимуть невдовзі і задавав тональність розвитку закладів», - наголосив директор департаменту освіти Олег Паска.

На парах студенти вивчають основи програмування та створюють перші проєкти. До викладання залучають працівників львівських ІТ-компаній. Зокрема, вони викладають основи програмування та англійську мову за професійним спрямуванням. 

“В межах Lviv IT Cluster Academy у нас з’явилися не тільки дві комп'ютерні лабораторії, а й модернізовані навчальні програми. Також завдяки департаменту освіти Львівської ОДА маємо тепер сучасний кабінет математики. Плануємо наступного року запустити ще STEM-лабораторії. Відтак, у нашому училищі з’явиться цілий технологічний центр”, - розповів директор ВПУ №29 Роман Стецький.

Основи програмування вивчає 28 студентів. Першу оновлену програму запустили у вересні.

“Маємо високі очікування до Lviv IT Cluster Academy. Сподіваємося, що цей проєкт зверне більше уваги профтех закладів саме на ІТ-напрямок. Студенти цієї модернізованої навчальної програми - уже переможці. Адже за три роки вони зможуть працювати в класних ІТ-компаніях, робити цікаві проєкти та отримувати гідну зарплату”, - акцентував СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Над реформуванням навчальної програми та освітнього процесу у ВПУ №29 працювала команда експертів Львівського IT Кластеру, IT компаній та самого училища. Проєкт покликаний вирішити одну з найголовніших проблем: покращити статус випускника профтеху, збільшити кількість справді якісних спеціалістів та надати практичні знання, які дають можливість випускникам працювати одразу після закінчення програми.

Ключові слова:

29 училищеІТкластер

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook