«Навчання вчителів та підвищення кваліфікації освітян – важливий чинник у процесі покращення освіти», - Олег Паска

10 січня 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Більше п’яти тисяч педагогів впродовж 2021 року пройшли курси з віддаленого навчання, іще понад дві тисячі освітян підвищили кваліфікацію дистанційного навчання у межах проекту «MOODLE - це про100!». Днями у відділі дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи підбили підсумки роботи за попередній рік.

Впродовж року відділ працював над формуванням мережі закладів територіальних громад,  розпочали роботу над створенням академічних ліцеїв,  закупили ноутбуки для вчителів та шкільні автобуси для опорних закладів освіти тощо.

«Відділ координує роботу в системі дошкілля, загальної та позашкільної освіти. Рік, що минув був насиченим чималими змінами та багатим на успішні проекти. Спільно із однодумцями та партнерами проводимо навчання вчителів та створюємо тренінгові центри, і ця робота триватиме у 2022 році», - розповіла керівниця відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Ірина Сислюк.

Торік створили 7 таких тренінгових центрів в межах проекту «Освітній Еверест», провели 6 освітніх академій та запустили процес оновлення освітніх програм. Окрім того, на Львівщині відбувся масштабний форум «Реформа системи шкільного харчування» за участі Першої леді держави, де обговорили та продемонстрували важливість для молодого покоління здорової та корисної їжі.   

У системі навчання дітей з особливими освітніми потребами інклюзивним навчанням охоплено більше 2,5 тисяч дітлахів. Комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини надають 32 Інклюзивно-ресурсних центри. У 2022 році запланували відкриття ще двох таких центрів: у Добросинсько-Магерівській та Меденицькій громадах.

«Велику увагу ми приділяємо підвищенню кваліфікацій педагогів, адже від цього залежить якісна зміна освітнього процесу. Завдяки нашим професійним вчителям ми можемо пишатись тим, що Львівщина посіла 1 місце із ЗНО з розрахунку на 100 тисяч учнів. Область має немало призерів всеукраїнських та міжнародних олімпіад, конкурсів та змагань», - розповів директор департаменту освіти і науки Олег Паска.

У 2021 році спільно із МІОК вдалось оновити портал «Український освітній всесвіт», на якому розмістили інтерактивну карту та форум українознавчих освітніх закладів за кордоном.

Детальний звіт відділу тут.

Ключові слова:

звіт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook