У Львові запрошують охочих зголошуватись на добровольчі патрулювання в межах міста

24 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

З огляду на ситуацію в країні, у Львівській області спостерігають тісну координацію між добровольцями, громадськими та волонтерськими організаціями.

Про це під час брифінгу повідомила голова Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

«Ми зробили висновки з 2014 року. Тому, як тільки ворог почав повномасштабний наступ добровольчі, громадські та волонтерські організації почали працювати максимально скоординовано. Ми дякуємо Львівській ОДА за підтримку в організації добровольчих патрулювань в межах міста. У кожному місті ми долучаємось до тих заходів, які проводить держава. Спільно з офіційними структурами, Службою безпеки ми контролюємо стратегічні об’єкти», - наголосила Олена Живко.

За її словами, сьогодні громадська організація набирає добровольців для патрулювання містом. Охочі зможуть долучитися до акції, а всю інформацію дізнатись за номером 096 545 00 00.

«Закликаємо усіх зберігати спокій та не сіяти паніку. Уявіть, що відчувають зараз люди, які несуть службу. Намагайтеся менше знаходитись на вулиці. Ворог показав, що він здійснює наступ не лише з повітря, не лише зі східного кордону, а ще працюють диверсійні групи», - додала голова ГО «Об’єднання добровольців».

Закликаємо без потреби не спілкуватись з незнайомими людьми. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

«Якщо ви йдете в сховище, не беріть з собою багато речей. Під час тисняви вони можуть знизити вашу можливість швидко пересуватись. Найосновніше, що варто при собі мати: документи, необхідні запаси ліків та їжі. Зарядіть свої телефони та павербанки», - йшлося під час брифінгу.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook