Усі мешканці Львівщини матимуть можливість піти до храму на Великдень – Іван Собко

22 квітня 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Згідно з наказом начальника Львівської ОВА Максима Козицького №68/22 від 22.04.2022 року комендантська година на Львівщині не діятиме у Великодню ніч - з 23 години 00 хвилин 23 квітня 2022 року до 06 години 00 хвилин 24 квітня 2022 року. Відтак, у храмах Львівщини зможуть відбутися традиційні нічні богослужіння. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Перш за все ми хочемо, щоб навіть в умовах війни у кожній родині було свято. Щоби ми все рівно відсвяткували Великдень. Тому що навіть у час війни народжувалися діти, люди продовжували жити. Світло завжди перемагає темряву і треба бути сильними, треба вірити в себе, в наші Збройні Сили. Тоді ми точно переможемо. І так і буде», - зазначив Іван Собко.

Таке рішення в ОВА прийняли для того, щоб дати можливість усім парафіянам прийти до церкви на Великдень так, як це було раніше, у визначені години.

«Ми розуміємо, що є церкви у маленьких громадах, селах, де один священнослужитель має по три-чотири парафії і відповідно має належно відправити службу, освятити великодні кошики.

Я впевнений, що на Львівщині люди свідомі і розуміють, що таке повітряна тривога і як потрібно діяти, коли вона оголошується. І якщо б ми не прийняли таке рішення (про скасування КГ у Великодню ніч – ред.), священники могли б в той чи інший спосіб проводити службу, і це було б не зовсім правильно. Тому навіть в час війни всі богослужіння мають відбутися. Відповідний наказ ми скерували сьогодні у всі секретаріати єпархії», - додав Іван Собко.

За його словами, Нацполіція, тероборона і місцева влада мають подбати про те, щоб богослужіння відбувалися з дотриманням вимог безпеки.

«Нагадую, що у кожній територіальній громаді Львівщини працює система оповіщення. І у Великдень дії людей в разі тривоги мають бути такими ж як і завжди - вони мають спускатися в укриття, щоб вберегти свої життя», - наголосив заступник начальника Львівської ОВА.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook