На вихідні тривалість комендантської години в області залишається без змін

6 травня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував, що упродовж 7-9 травня масових подій на Львівщині не буде, час комендантської години залишається незмінним та закликав мешканців не панікувати, разом з тим бути обачними щодо підозрілих об’єктів та предметів.

«Не бачу причин робити інформаційний ажіотаж довкола прийдешніх вихідних. Якщо хтось раптом забув, уже упродовж 72 днів ми не можемо бути впевнені, що будь-якої миті у будь-який населений пункт нашої країни не прилетить російська ракета. Тому протягом цих вихідних, як і щодня, будьте обачними», - зазначив Максим Козицький.

Мешканців області закликають не брати у руки підозрілих предметів, повідомляти про підозрілих людей та автівки у поліцію та СБУ.

Якщо бачите, що летить щось підозріле, не фотографуйте, не знімайте на відео, а повідомте про цей об’єкт у чат-бот «Шось летить» у телеграмі: @rusrocketfly_bot

«Масових подій на Львівщині упродовж 7-9 травня ми не плануємо. День пам’яті та примирення будемо відзначати без великого скупчення людей»,-  додав Максим Козицький.  

Служби працюватимуть у посиленому режимі.

Комендантська година на території Львівщини, як тривала, так і триватиме: з 23:00 до 05:00.

Ключові слова:

комендантська година

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook