Львівська військова адміністрація інформує про порядок пересування по території області в нічний час

28 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

На Львівщині з 22:00 вечора до 06:00 ранку запровадили комендантську годину. Це передбачає заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.

«Для пересування населеним пунктам громадянам необхідно завжди мати при собі документ, що посвідчує особу, адже поліція його перевірятиме. Просимо з розумінням ставитись до такого роду заходів. Громадський транспорт у цей час доби не працюватиме. Пам’ятаймо, в країні йде війна, збільшується кількість підозрілих осіб, які можуть бути диверсантами», - зазначили в Нацполіції Львівської області.

Перепустки видаються обмеженій кількості осіб, щоб забезпечити функціонування критичної інфраструктури. Львівська обласна військова адміністрація звертається до керівників служб, установ та підприємств, організувати роботу з урахуванням дії комендантської години.

Подбаємо разом про безпеку працівників, зменшивши кількість їх нічних пересувань! Також, зменшивши навантаження на блокпости, поліції та патрульних, ми дозволимо їм виконувати якісно роботу з виявлення диверсійних груп та правопорушників.

Ключові слова:

комендантська година

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook