Молодь Львівщини збирає медикаменти для лікарень та тероборони

2 березня 2022р, Новини. Управління молоді та спорту

З першого дня російської війни проти України у Львівському обласному молодіжному центрі розгорнули волонтерський хаб. Спочатку тут збирали тканину для маскувальних сіток, однак цими днями більше зосередились на зборі необхідного для українських воїнів. 

«До нас звертаються багато організацій з різних частин України, які займаються забезпеченням наших військових, сил територіальної оборони та військових госпіталів. Зараз найгострішою потребою є закупівля ліків та іншого медичного забезпечення», – зазначають у молодіжному центрі.

Найнеобхіднішими зараз є кровоспинні засоби, бинти, шприци (5 мл), знеболювальні, жарознижувальні, мазі від опіків та для загоєння ран. Зібрані ліки щовечора відправляють у найнеобхідніші місця або передають іншим організаціям, що працюють у регіонах, де складна ситуація.

Зараз волонтери працюють над запитами з Бучанської громади, Чугуївської лікарні, київських лікарень, для Голосіївської та Подільської територіальних оборон та для патрульних з Кам’янки-Бузької. Список потрібних речей та медикаментів можна знайти за посиланням.

Пункт збору – Львівський обласний молодіжний центр, що на вулиці Винниченка 12. Дізнаватись про нові потреби та волонтерські ініціативи можна на сторінці центру у Фейсбуці.

Нагадаємо, у Львові на Пороховій вежі, що на вулиці Підвальна, 4 розміщується волонтерський штаб, де з десяток волонтерів щодня плетуть маскувальні сітки для українських воїнів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook