Максим Козицький зустрівся з представниками World Central Kitchen

21 березня 2022р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся із представниками неприбуткової неурядової організації World Central Kitchen (WCK).

На зустрічі обговорили організацію харчування внутрішньо переміщених осіб на території Львівської області, які змушені були покинути свої домівки внаслідок військової агресії російської федерації проти суверенітету України.

Максим Козицький висловив вдячність за підтримку українського народу та забезпечення харчуванням внутрішньо переміщених осіб у Львівській області в умовах воєнного стану.

''Дякую за вашу допомогу та те що ви робите, адже підтримка в цей нелегкий для нашої країни час є надзвичайно важливою для нас та наших співгромадян. Ми, як орган виконавчої влади, докладемо усіх зусиль, щоб усі, хто постраждав від військової агресії рф, були у безпеці на території нашого регіону'', - сказав очільник адміністрації.

На зустрічі були присутні представники WCK: директор з операцій шеф-кухарів в організації Тім Кілкойн та Морган Реінс, яка є відповідальною за підтримку закладів громадського харчування. Також присутньою була координаторка від WCK Юля Стефанюк - керуючий партнер «Фест кейтиринг» холдингу емоцій «Fest».

''Зараз в Україні ситуація є важкою, адже велика кількість людей залишилося без даху над головою та без засобів для існування. Ми намагаємося допомогти усім, хто цього потребує зараз найбільше'', - сказав Тім Кілкойн.

Керівник управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака зазначила, що наразі представники організації співпрацюють з двома компаніями: ресторанним холдингом ''Fest'' та ресторанною компанією ''Рестарон'', які щоденно готують декілька десятків тисяч порцій їжі для внутрішньо переміщених осіб.

''Станом на сьогодні, представники організації «Світова центральна кухня» створили 8 пунктів харчування для внутрішньо переміщених осіб на українсько-польському кордоні, а також на головному залізничному вокзалі у м. Львові та залізничній станції «Підзамче». Найближчим часом розширюватимуть географію покриття гарячими стравами для біженців, які зайшли прихисток на Львівщині. Також в межах України забезпечують харчування для осіб, які постраждали від агресії рф у 18 містах України у співпраці із понад 150 рестораторів'', - повідомила Наталя Табака.

Довідково:  «World Central Kitchen» (Світова центральна кухня) – це неприбуткова неурядова організація, яка займається забезпеченням їжею цивільного населення по всьому світу, які постраждали внаслідок стихійних лих, епідемій, воєнних конфліктів, тощо. Організація була заснована у 2010 році у Сполучених Штатах Америки шеф-кухарем Хосе Андресом, готувала їжу на Гаїті після руйнівного землетрусу. З моменту свого заснування WCK організувала харчування в Домініканській Республіці, Нікарагуа, Замбії, Перу, Кубі, Уганді, Багамських островах, Камбоджі та Сполучених Штатах Америки.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook