Аграрний сектор Львівщини залучатиме кредитні ресурси для проведення весняної посівної кампанії

26 березня 2022р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У Львівській області розпочалась посівна кампанія. З огляду на всі виклики, з якими зіштовхується аграрний сектор в умовах війни відбулась зустріч з представниками банківських установ. Головний акцент -  залучення кредитних ресурсів в аграрний сектор економіки Львівщини на проведення весняно-польових робіт.

Як відомо, Кабінет Міністрів України затвердив план підтримки посівної кампанії. За ним держава буде компенсувати відсотки за кредитами на покриття будь-яких витрат, пов’язаних з аграрною діяльністю. Це дозволить вітчизняним фермерам отримати кошти на проведення посівної кампанії.

«Сьогодні ми маємо можливість підтримати наших сільськогосподарських виробників, в першу чергу фермерські господарства, які забезпечують продовольчу безпеку в області.  Наші аграрії мають мати фінансові ресурси для проведення посівної кампанії, а для цього необхідно створити сприятливі умови надання кредитних ресурсів», - зазначив заступник начальника обласної військової адміністрації Віталій Загайний.

Нагадаємо, що кредитування сільськогосподарських товаровиробників для провадження своєї діяльності на період воєнного стану протягом 6 місяців здійснюватиметься з 0% відсотковою ставкою, після цього 5%.

Кредит дають виключно на придбання основних засобів та покриття будь-яких витрат, пов’язаних із провадженням сільськогосподарської діяльності в значенні Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Для отримання кредитування суб’єкт підприємництва також повинен бути сільськогосподарським товаровиробником у значенні, наведеному в Законі України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Кредит можна залучити у банківських установах, які мають укладену угоду про співпрацю з Фондом суб’єкту підприємництва.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook