Львівський обласний центр зайнятості інформує про близько 50 вакансій із високою зарплатою

1 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

У Львівському обласному центрі зайнятості на сьогодні є понад дві тисячі вакансій, у тому числі  50  із заробітною платою від 20 до 40 тисяч гривень.

Так, 20 тисяч роботодавці готові платити водіям автотранспортних засобів, машиністам екскаватора, трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, начальнику відділу кадрів, лікарям, зокрема, терапевту, психіатру, наркологу, ортопеду-травматологу,  невропатологу, сімейному лікарю, а також з ультразвукової діагностики або приймальної палати.

На зарплату від 20 до 25 тис гривень можуть розраховувати електрозварники ручного зварювання, машиніст екскаватора, інженер служби зв’язку, інженери-програмісти, зварники, агрономи, монтажники будівельні, водії автотранспортних засобів, а також машиністи механічного котка. Натомість 30 тисяч гривень пропонують машиністам автогрейдера та трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. На роботу з найвищою винагородою – 40
тис гривень – запрошують агронома-дослідника з вільним володінням англійською мовою.

До ТОП-5 працівників, на яких в області найбільший «кадровий голод», входять швачки, слюсарі різного профілю, касири торговельного залу та продавці, поліцейські, а також водії автотранспортних засобів.

У центрі зайнятості повідомляють,  що відновлена реєстрація безробітних в дистанційному режимі через застосунок «Дія» (https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu). Більше інформації про обслуговування клієнтів під час війни - за посиланням: https://bit.ly/3DpgV7m

З метою пошуку роботи рекомендують  звертатися до найближчого працюючого центру зайнятості. Контакти за посиланням https://bit.ly/3BMC4Yx

Для набуття статусу безробітного необхідні такі документи:

паспорт;            

ідентифікаційний код;

документ про освіту;

трудова книжка;

військовий квиток.

Також  детальнішу інформацію можна отримати, зателефонувавши на "Гарячу лінію" Львівського ОЦЗ (032)245 05 45.  Працює у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, у п‘ятницю - з 9.00 до 16.45. Інший номер - +380966825183 працює щоденно з 9.00. до 19.00.

У разі виїзду з місця проживання або перебування безробітного за межами країни, можна відмовитися від послуг служби зайнятості. Для цього слід виповнити заяву ( бланк за посиланням http://surl.li/bnzcz або http://surl.li/bnzcz) та надіслати на пошту inbox@es.dcz.gov.ua . Унаслідок таких дій буде припинена реєстрація особи як безробітного. Після повернення можна повторно звернутися до служби зайнятості та отримувати послуги в сфері працевлаштування відповідно до норм чинного законодавства.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook