Перелік документів для набуття статусу безробітного: обласний центр зайнятості нагадує про актуальні вакансії

9 травня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий працювати в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.

Зокрема, відновили реєстрацію безробітних в дистанційному режимі через застосунок «Дія».

Ознайомитися з актуальними вакансіями можна на новому каналі Державного центру зайнятості: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням.

Роботодавці можуть подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, де її опублікують, після цього стартуватиме підбір кандидатів, у тому числі через форми рекрутингу.

З питань працевлаштування слід звертатися до будь-якого базового центру зайнятості або філії Львівського ОЦЗ, які зручно відвідувати. Контакти за посиланням.

Перелік документів для набуття статусу безробітного:

- паспорт;
- ідентифікаційний код;
- документ про освіту;
- трудова книжка;
- військовий квиток.

На порталі державних послуг Дія стала доступною заява на скасування статусу безробітного. Більше інформації про обслуговування клієнтів під час війни за посиланням. 

Додаткову інформацією можна отримати, зателефонувавши на «гарячі лінії» Львівського ОЦЗ:

(032)245 05 45 (понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – з 9.00 до 16.45).

+380966825183 (щоденно з 9.00 до 19.00).

Консультації з питань роботи обласної служби зайнятості, можливостей працевлаштування, реєстрації клієнтів та отримання статусу безробітного також можна отримати за допомогою:

телеграм-каналу Львівської обласної служби зайнятості @DCZ_Lviv;

месенджера Львівської обласної служби зайнятості.

Щоденно на сайті Львівського обласного центру зайнятості оновлюють інформація про наявність вільних робочих місць і вакантних посад. Окрім того, відомості про можливості працевлаштування, а також варіанти роботи на волонтерських засадах оперативно розміщують на профілі «Львівська обласна служба зайнятості» у соціальній мережі «Фейсбук».

У разі виїзду з місця проживання або перебування безробітного за межами країни, можна відмовитися від послуг служби зайнятості. Для цього слід виповнити заяву (бланк за посиланням http://surl.li/bnzcz або http://surl.li/bnzcz) та надіслати  на пошту nbox@es.dcz.gov.ua. Унаслідок таких дій буде припинена реєстрація особи як безробітного. Після повернення можна повторно звернутися до служби зайнятості та отримувати послуги в сфері працевлаштування відповідно до норм чинного законодавства.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook