Львівська ОДА шукає кадри

21 лютого 2022р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Львівська ОДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника директора -начальника управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

Освіта - вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра;

Досвід роботи - досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років;

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою. 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та термін їх подання:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (зі змінами).

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, та на керівних посадах;

3. Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Подання додатків до заяви не є обов’язковим.

4.Копія державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з Реєстру державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі іншу інформацію, у тому числі інформацію про підтвердження досвіду роботи, про попередні результати тестування тощо.

Інформацію приймають до 17:00 год 28 лютого 2022 року.

Дата і час початку проведення тестування кандидатів: 02.03.2022  об 11:00 год, каб. 403. 

Місце або спосіб проведення тестування: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 403 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Софія Баран, +38 (032) 2999239, uwp2@loda.gov.ua.

Більше щодо вакансії за посиланням. 

Ключові слова:

вакансії

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook