Очільник Львівщини закликав Папу Франциска приїхати в Україну, щоб припинити геноцид мирних жителів у Маріуполі

5 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький закликав Папу Франциска приїхати в Україну, щоб припинити геноцид мирних жителів у Маріуполі.

- Ми повинні плакати над їхніми могилами. Хіба наша молодь не має значення? Я засмучений тим, що сьогодні відбувається. Ми не вчимося. Нехай Господь помилує нас, усіх нас. Кожен з нас винен! #Мир #Україна». Написав Папа Франциск у своєму твіттері, коли світові відкрилися ті звірства, які вчинили війська рф в українській Бучі.

Там від рук окупантів страшною смертю загинули понад 400 мирних жителів. Тіла продовжують знаходити.

Та, на жаль, Буча – не єдина рана на тілі України. Багато з них ще кровоточать.

Досі під блокадою російської армії перебувають близько 100 тисяч жителів Маріуполя.

У місті пошкоджені 90% будинків. Обстріли не припиняються ні на день. Нема електрики, води, газу, опалення та мобільного зв'язку.

Майже місяць тому, коли кількість загиблих мирних жителів там сягнула понад 1,5 тисячі, Папа Франциск назвав Маріуполь містом-мучеником, містом, яке носить ім‘я Діви Марії. І присвятив серію твітів зі закликом припинити різанину.

Станом на сьогодні, лише за приблизними підрахунками, оскільки місто перебуває під постійними обстрілами російських військових, у Маріуполі загинули уже понад 5 тисяч мирних жителів. Кровопролиття та різанина, які закликав припинити Понтифік, продовжуються!

Час вчитися. Час реагувати. Час робити висновки, що очікування і надмірна обережність коштують надто дорого.

Впевнений, що своїм візитом в Україну Папа Франциск покладе цьому край і врятує тисячі невинних душ, які уповають зараз лише на Бога.

 

Фото: BBC

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook