Організація World Food Programme ООН забезпечуватиме їжею пункти розміщення переселенців на Львівщині

5 квітня 2022р, Новини. Управління туризму та курортів, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Всесвітня продовольча програма World Food Programme ООН готова забезпечувати продуктами харчування пункти розміщення внутрішньо переміщених осіб на Львівщині. Зокрема це стосується шкіл, дитсадочків, гуртожитків.

Про це йшлося під час зустрічі начальника Львівської ОВА Максима Козицького та регіональної директорки програми World Food Programme ООН Корін Флейшер.

«Ми розуміємо, що в багатьох областях України зараз існує продовольча криза. За допомогою місцевої влади ми будемо скеровувати продовольчі товари туди, де це можливо. Водночас ми готові підтримувати переселенців тут. Наша програма, окрім забезпечення харчами, передбачає виплату для зареєстрованих ВПО. Знаємо, що в цьому напрямі держава також допомагає людям, тому потрібно напрацювати механізм роботи, завдяки якому кожна сім’я отримає виплати», - зауважила Корін Флейшер.

Організація World Food Programme ООН та Львівська ОВА будуть співпрацювати у напрямку додаткового фінансового ресурсу та грошових гарантій для внутрішньо переміщених осіб.

«Від початку війни Львівська область зосередилась на таких кількох основних напрямках роботи. По-перше, ми щоденно формуємо та відправляємо гуманітарні вантажі до різних областей України куди можемо доставити продукти. По-друге, надаємо прихисток та забезпечуємо необхідним усіх переселенців, які опинилися на Львівщині. По-третє, ми контролюємо процес соціальних виплат від держави для ВПО. Обсяг роботи звісно чималий, тому ми дякуємо усім міжнародним партнерам, котрі сьогодні допомагають Україні», - сказав Максим Козицький.

Разом з цим, World Food Programme ООН допомагатиме у формуванні сухпайків, як для східних областей, так і для місцевих потреб – для ВПО. Нещодавно управління туризму та курортів передало список необхідних продуктів. Йдеться про консерви, сублімовану їжу, енергетичні батончики, горіхи, каву, чай.

«Поки ми маємо зараз змогу доставляти продовольство у східні та центральні області України, маємо робити це якомога більше. Адже у разі загострення ситуації, ми просто не зможемо туди доставити вантаж. Важливо, щоб люди мали запаси харчів», - підсумував очільник області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook