У Львові заплановано виступ всесвітньо відомого французького віолончеліста Готьє Капюсон

11 квітня 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Своїм приїздом музикант хоче висловити солідарність із героїчним українським народом.
 
Готьє Капюсон є одним з найуславленіших віолончелістів XXI століття. Він виступає у всьому світі з найвідомішими виконавцями та диригентами планети. У Парижі він керує класом мистецтва гри на віолончелі, який створив у 2014 році при Фундації Луї Віттона. Лауреат численних премій, Готьє Капюсон вирізняється насиченою експресією гри та глибоким звучанням свого неперевершеного інструмента 1701 року майстра Маттео Гофріллера, який має назву «Амбасадор».
 
Разом з віолончелістом на сцені Концертного залу Людкевича виступить французький піаніст Франк Брале, якого з Готьє Капюсоном вже впродовж багатьох років об’єднують численні творчі проєкти, виступи та записи на найвідоміших музичних лейблах.
 
З іменитим французьким дуетом у події також почуємо українських музикантів – Миколу Гав’юка (скрипка) та Устима Жука (альт).
 
У їх довершеному виконанні звучатиме музика Шуберта, Шумана, Мендельсона, Елґара, популярні класичні композиції. Також у програмі почуємо «Мелодію» Мирослава Скорика, яка зараз по-особливому єднає серця у всьому світі.
 
Кількість місць обмежена у зв’язку із безпековою ситуацією в країні. Хто не матиме змоги відвідати подію, зможе переглянути подію за участі французького віолончеліста онлайн на YouTube-каналі. Трансляція буде збережена для перегляду.
 
Реєстрація на подію вже закрита. 
Трансляція відбудеться 12 квітня о 12:00 та буде збережена для перегляду. Посилання на трансляцію події: https://youtu.be/Tr784xKweZs

Ключові слова:

Готьє КапюсонЛьвів

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook