Компенсацію за працевлаштування переселенців отримали 11 працедавців Львівщини

27 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Станом на сьогодні до Львівського обласного центру зайнятості надійшли документи від 17 фірм і компаній для призначення компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування 25 осіб, що офіційно визнані внутрішньо переміщеними.

З них 11 працедавців вже отримали кошти, загальна сума яких становить 110,5 тис. грн.

Серед тих, хто подав документи переважають галузі переробної промисловості (виробництво), заклади роздрібної торгівлі, організації харчування, професійної, наукової та технічної діяльності, охорони здоров’я, сільського господарства та будівництва.

За словами директора Львівського обласного центру зайнятості Василя Барилюка, ініціатива уряду, на яку виділили 200 млн грн, покликана підтримати вітчизняний бізнес, що продовжує функціонувати час війни, активізує процес працевлаштування переселенців, сприятиме відновленню вітчизняної економіки та зменшенню рівня безробіття.

Скористатися державною фінансовою допомогою, що надається у розмірі 6500 гривень упродовж 2-х місяців з дати працевлаштування ВПО на умовах строкового або безстрокового трудового договору, гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, можуть суб’єкти господарської діяльності, які перебувають на обліку як платники єдиного страхового внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, подали податкову звітність за четвертий квартал 2021 року або річну звітність за минулий рік. При цьому встановлений переселенцям розмір заробітної плати не може бути меншим за мінімальний.

Програма діє у період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення, однак вона не поширюється на установи на організації, що фінансуються з бюджету, а також фонди соціального страхування.

Щоб отримати компенсацію, працедавець повинен не раніше ніж через 5 днів після працевлаштування ВПО подати до базового центру зайнятості або філії ЛОЦЗ заяву встановленого взірця, копію наказу про працевлаштування особи, документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, передбачених Порядком, відомості про працівників, які є застрахованими особами, копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Більш детально процедура надання працедавцям компенсації описана в інфографіці за посиланням https://bit.ly/3rLlpAI .

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook