На Львівщині провели безкоштовне тестування рівня глюкози у крові серед внутрішньо переміщених осіб

11 травня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні у межах інформаційної кампанії «Мисливці за діабетом» українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров‘я», організували безкоштовне тестування рівня глюкози у крові серед внутрішньо переміщених осіб у Центрі підтримки ВПО на стадіоні "Арена Львів".

Протестували близько 90 осіб, з них у 17-ти виявили підвищений рівень глюкози, що становить майже 19% від усіх тестованих.

Війна та її наслідки є причиною хронічного стресу, в якому ми усі зараз перебуваємо. Такий стан може стати тригером розвитку цукрового діабету 2-го типу – зазначають у департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА.

Цукровий діабет 2-го типу – це хронічне ендокринне захворювання, що характеризується порушенням регуляції рівня цукру в крові через нечутливість клітин організму до інсуліну. Цей тип діабету переважно розвивається у дорослих, але зараз все частіше його діагностують і у дітей. Як правило, захворювання виникає на фоні наявності надлишкової ваги. Хворі на цукровий діабет 2-го типу становлять близько 90% від загальної кількості захворілих на діабет.

Читайте також: На Львівщині майже 65 тисяч людей хворіють на діабет: жителів області закликають обстежуватись для раннього виявлення недуги

Про проєкт:

Українсько-швейцарський проєкт «Діємо для здоров'я» — це чотирирічний проєкт (листопад 2020 року — листопад 2024 року), який має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності, а також підвищити тривалість життя чоловіків та жінок шляхом запровадження інтегрованого підходу до профілактики, лікування та контролю неінфекційних захворювань.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook