Цьогоріч авіакомпанія Blue Air планує відкрити новий рейс з чеського міста Брно до Львова

23 січня 2018р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Прес-служба ОДА

За підсумками відвідувань українсько-чеського бізнес форуму в межах міжнародної машинобудівної виставки, яка відбулась умісті Брно, Чехія, в жовтні 2017 року, можемо говорити про отримані важливі результати. Про це повідомив начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

За його словами, новий рейс з Брно у Львів почнуть виконувати з березня – квітня 2018 року, Частота польотів – двічі на тиждень. Рейси виконуватимуть на літаках Boeing 737-500, що вміщають 126 пасажирів. Детальний розклад польотів та ціни на авіаквитки оголосять найближчим часом.

«Другим позитивним результатом є підтримка місцевого виробника. Вже сьогодні компанія постачальник вузлів для топових європейських виробників сільськогосподарської техніки, автомобілів та залізничних вагонів ISMM з міста Брно уклала угоду на виготовлення пробної партії виробів з компанією МРМ Україна, виробничі потужності якої розташовані у м. Рудки Самбірського району. Як запевнило керівництво компанії МРМ Україна, найближчим часом чеський партнер отримає перше виконане замовлення. Таким чином Львівщина як виробник продовжує підсилювати свої позиції в автомобільній галузі», - зазначив Роман Матис.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook