«Єдність та спільна мета приведуть нас до перемоги», - Ростислав Замлинський

10 квітня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 квітня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із офіційною делегацією військових Національного воєнного коледжу США, представників Державного Департаменту та посольства США. Представники Сполучених штатів перебувають на Львівщині з офіційним візитом задля ознайомлення зі змінами в українському суспільстві з 2014 року, потенціалом євроатлантичної інтеграції та станом двосторонніх відносин США та України.

В межах зустрічі перший заступник подякував в особі гостей уряду та народу США за підтримку територіальної цілісності України та сприяння розвитку демократії у нашій державі, а також ознайомив їх із економічною ситуацією в області та динамікою розвитку регіону у різних галузях.

«Україна зараз воює не лише за свою територію, а й відстоює демократичні цінності усього цивілізованого світу. Злагоджена робота із нашими партнерами дає свої результати. Наша подальша співпраця, до якої ми завжди готові, дозволить дотримуватися єдності, що приведе нас до спільної перемоги», - зазначив під час розмови Ростислав Замлинський.

Представники США, своєю чергою, мали змогу поставити найбільш актуальні запитання, що їх цікавили та отримати на них вичерпну фахову відповідь. Зокрема, під час розмови порушили питання інвестиційної стратегії Львівщини, імплементації досвіду регіону в загальноукраїнський контекст, подальші плани розвитку оборонної галузі в межах області, вектори співпраці із партнерами НАТО та Євросоюзу тощо.

«Ми перебуватимемо на Львівщині протягом тижня, аби визначити напрям нашої дослідницької роботи. Протягом року наші експерти відстежували ситуацію в Україні, не лише з точки зору безпеки та оборони, а й політичну, економічну, історичну і культурну. Можемо стверджувати, що Львівщина  - це хороший приклад для наслідування у різних аспектах розвитку, однак роботи іще дуже багато», - наголосив викладач Національного воєнного коледжу США полковник Тед Доннеллі.

Під час зустрічі сторони зійшлись на думці про можливість подальшої співпраці у різних галузях задля розвитку демократії та зміцнення партнерських відносин між країнами.

Ключові слова:

військовізустрічСША

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook