«Львівщина лідирує у процесах переміщення підприємств, які переїжджають з епіцентрів бойових дій», – заступник міністра економіки України

29 квітня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Значна частина релокованих підприємств мають проблему із обіговими коштами, збутом продукції, сировиною, набором кваліфікованого персоналу і відсутністю особистих контактів з представниками влади або певних ланок бізнесу Львівщини. Саме тому з метою узагальнення проблем, пошуку шляхів їхнього розв’язання та покращення організації співпраці з органами державної влади, а також налагодження комунікації між підприємствами сьогодні фахівці Львівської ОВА провели зустріч з представниками релокованого бізнесу.
 
На важливості проведення подібних зустрічей та постійного діалогу з представниками бізнесу наголосив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
 
«У кожного є свій фронт, адже військовим, які стоять на передовій, потрібен надійний тил. Саме тому усім нам потрібно працювати заради спільної перемоги. Дякую вам за віру в Україну, рідну землю та власні сили, адже лише ті, хто вірить, готові розпочинати власну справу в іншому регіоні. Саме такі підприємці є хорошим прикладом та надією для людей, яким необхідне місце праці. Дякую за те, що ви вселяєте цю надію в людей. Ми зі своєї сторони робитимемо все, щоб довіра до органів влади міцнішала, адже лише це є запорукою розвитку здорових відносин між бізнесом та владою». – Сказав під час свого виступу очільник Львівської ОВА Максим Козицький.
 
До зустрічі долучився також заступник міністра економіки України Ігор Дядюра.
 
«Львівщина лідирує у процесах переміщення підприємств, які переїжджають з епіцентрів бойових дій. Третина з усіх релокованих бізнесів їдуть саме у Львівську область. Водночас релокація є лише частиною процесу переміщення підприємства зі зони бойових дій. Важливою є також підтримка місцевої влади, а саме пошук площ для розміщення виробництва, забезпечення безперебійним живленням та розміщенням працівників. З усіма цими викликами Львівська ОВА впоралася. За це я хочу подякувати і командам працівників, і начальнику адміністрації». – Зазначив під час онлайн-включення Ігор Дядюра.
 
Згідно з даними департаменту економічної політики ЛОВА, на Львівщину зі всієї України надійшло понад 770 заявок від охочих перемістити свої потужності. Переїхали уже 115 підприємств. Понад пів сотні з них запрацювали, інші – готуються до початку роботи. Серед галузей лідирують: машинобудування, легка промисловість, металообробка, торгівля, харчова та хімічна промисловості.

“Варто зазначити, що кількість заявок збільшується щодня, проте Львівщина готова до викликів, і робить усе для пришвидшення початку діяльності кожного евакуйованого підприємства. Варто зазначити, що кількість тих компаній, що бажають перемістити на Львівщину свій бізнес, зростає, а отже збільшується й потреба у пошуку відповідних приміщень, готових до переїзду вже зараз“. - Сказав директор департаменту економічної політики Степан Куйбіда.

Нагадаємо, ще на початку релокаційних процесів, Львівська ОВА створила телеграм-канал «Релокація Львівська область», де можна дізнатися про конкретні потреби підприємців і залишити свій коментар-пропозицію. Також якщо ви є власником вільних виробничих площ, які готові надати в оренду або продати, заповніть форму за посиланням.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook