''Польські гуманітарні хаби стали коридором життя для постраждалих від війни областей України'', - Максим Козицький

5 квітня 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з маршалком Люблінського воєводства Ярославом Став’ярським. Зустріч відбувалася онлайн. Під час неї обговорили продовження співпраці воєводства з адміністрацією у гуманітарних питаннях, а також перспективи відновлення однієї із колій, яка сполучає Україну та Польщу.

Ярослав Став’ярський запевнив, що польська влада надасть підтримку усім, хто її потребує.

''Ми стараємося усіма силами та можливими способами допомогти Україні і народу України у цей складний для вашої країни час. Я вважаю, що наше суспільство складає своєрідний екзамен і мені приємно спостерігати, як зараз воно поводиться. Розмова напряму між нами як органами виконавчої влади є важливою, адже ми є також зв'язковими між польськими та українськими волонтерами. Я повинен вкотре наголосити, що без волонтерів з нашої та вашої сторони жоден орган влади не впорався б. Тому ми повинні їм допомагати та сприяти в їхній роботі, яка є дуже важливою для усіх нас'', – зазначив маршалок воєводства.
 
Максим Козицький подякував польському народові, волонтерам та владі за постійну підтримку та допомогу, яку вони надають Україні від початку повномасштабного вторгнення військ рф.
 
''Співпраця між воєводствами є перш за все співпрацею між людьми. У нашому випадку це є та допомога, яку надає польський народ українському. Саме волонтери є верхівкою айсберга, адже основна його частина завжди є під водою – це звичайні люди, які допомагають іншим людям. Понад 1,4 мільйона громадян України перетнули українсько-польський кордон і їх зустріли відкрито такі ж громадяни Польщі. Надана вами допомога є неоціненною, адже левова частка надійшла саме з польських гуманітарних хабів, які стали коридором життя для нашої та інших областей України, за що ми вам дуже вдячні”, - акцентував очільник Львівської  області.
 
Також на зустрічі обговорили перспективу відновлення колії Рава-Руська – Гребенне для створення ефективного міжнародного залізничного сполучення між Польщею, країнами Євросоюзу та Україною.

Довідково: загалом з 24 лютого Люблінське воєводство передало допомоги для України на понад 4 мільйони злотих. Допомога включала продукти харчування, медикаменти та інші речі, потрібні людям, які покинути свої домівки через війну.

Ключові слова:

воєводазустріч

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook