Забезпечення житлом та соціальними гарантіями – в центрі зустрічі з учасниками АТО з числа ВПО

13 квітня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 13 квітня, в департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації відбулася зустріч з учасниками АТО з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Львівській області.

Серед учасників зустрічі - член Робочої групи при Комітеті Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Микола Греков.

Відтак в межах зустрічі порушили питання щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб-учасників АТО. Окрім цього висловили пропозиції для врахування при затвердженні Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, який наступного тижня розглянуть на засіданні Комітету ВРУ.

Окрім того розглянули низку питань щодо забезпечення соціальними гарантіями даної категорії осіб. Зокрема, одноразова грошова допомога на вирішення матеріально-побутових питань та можливість купівлі житла за умов співфінансування з обласного бюджету.

Додамо,  що на Львівщині зареєстровано 67 учасників антитерористичної операції з числа внутрішньо переміщених осіб.

Ключові слова:

АТОВПОзустріч

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook