Авіакомпанія Wizz Air запустила новий рейс Львів-Лондон

2 травня 2018р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Авіакомпанія Wizz Air запустила новий рейс до Львова з лондонського аеропорту Лутон. Завдяки цьому вдалось відновити напрямок з одним з основних ділових та культурних центрів Європи, який здійснювався близько 10 років тому і був закритий у 2009 році.  

«Цей напрямок ми довго очікували і дуже багато працювали над його відкриттям. Лондон дуже цікавий для нас. Адже це – столиця бізнесу, культури та освіти. Нагадаю, що у 2008-2009 роках Wizz Air вже здійснював рейс у Лондон. Але, оскільки завантаженість його була дуже низькою, цей рейс закрився. А от сьогоднішні показники говорять, що він має дуже гарні перспективи. Сьогодні ми маємо фактично 100% загрузку - 173 пасажирів зі 180 місць на приліт. Так само і на відліт – 179 пасажирів. І це для нас дуже гарна новина. Адже це вперше у нас перший рейс повністю завантажений», - зазначила генеральний директор Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Тетяна Романовська. 

Відзначимо, що літаки з львівського аеропорту імені Данила Галицького у лондонський Лутон відправлятимуться тричі на тиждень: по вівторках, четвергах і суботах. Вартість квитка стартує від 659 гривень.

«Дуже важливо поєднати Львів з трьома основними фондовими столицями світу: Лондоном, Нью-Йорком та Токіо. Сьогодні перший крок вже зроблено. І зараз треба працювати над тим, щоб зробити у Львові таку четверту бізнес-столицю. Дякую за пророблену роботу Тетяні Романовській і хотілося б щоби ви вже на осінь з’єднали нас з другою столицею – Нью-Йорком», -  наголосив директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Додамо, що окрім Лондона, зараз Wizz Air виконує зі Львова рейси у Вроцлав, Берлін, Гданськ, Катовіце, Дортмунд.

Загалом, станом на травень Wizz Air виконуватиме 15 рейсів в тиждень (з врахуванням Лондона тричі на тиждень), а з червня їх стане вже 19.

Ключові слова:

ЛондонЛьвіврейс

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook