Для представників ОТГ організували тренінг про волонтерство

24 травня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

22 травня з 9:00 до 18:00 год. у приміщенні Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (площа Ринок 9) у межах заходів "Культурно-мистецьке таборування для населення сільської місцевості" Департаменту з питань культури, національностей та релігій та програми "Розвиток волонтерства у громадах" Львівської освітньої фундації організували тренінг для учасників програми "Активуйся".

«За ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації третій рік поспіль у громадах відбуваються проекти – мистецькі вихідні та реабілітація через мистецтво для дітей позбавлених батьківської опіки, що тим самим урізноманітнює проведення вихідних по-мистецьки, а також зацікавлює дітей до всебічного культурного розвитку», – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Для учасників тренінгу прочитали  лекцію "Що таке соціальний проект та як його реалізувати?". Спеціальна гостя з Америки Ірина Даниш провела роботу в групах "Активні громадяни", що дозволило самостійно знайти шляхи вирішення певних проблем в суспільстві та державі, пробудило власну думку і світобачення. Опісля відбувався захист та презентація подих учасниками проектів. Презентували проекти 14 осіб.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook