Понад 400 мандрівників взяли участь у благодійному сходженні на Пікуй

13 серпня 2018р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У неділю, 12 серпня, понад 400 активних туристів та мешканців Львівщини долучились до благодійного сходження на найвищу вершину Львівщини – гору Пікуй. Мета заходу - придбання спеціального візка «джульєтки» із електропідсилювачем, за допомогою якого люди з церебральним паралічем матимуть змогу подорожувати горами.

Мандрівка стартувала від села Верхнє Гусне. Відтак, усі мандрівники без зупинок подолали відстань довжиною понад 1400 метрів. Вже на вершині усі учасники разом виконали Державний гімн.

Також начальник управліня туризиму та курортів Наталя Табака та начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім'як від імені голови Львівської ОДА вручили подяки за вагомий особистий внесок у розвиток альпінізму та скелелазіння Львівщини.

«Цьогоріч ми вирішили відзначити Міжнародний день альпінізму благодійним сходженням на гору Пікуй. Тішить те, що мешканці Львівщини так масштабно долучились до цієї мандрівки. Це люди різного віку та фізичної підготовки. Наймолодшому мандрівнику – 9 місяців. Та окрім відзначення дня альпінізму, ми перед собою ставили важливу ціль – збір коштів на придбання «джульєтки». Завдяки цьому візку мандрівки в гори стануть доступними для людей з інвалідністю», - розповіла Наталя Табака.

Завдяки «джульєтці», яка наразі є єдиною в Україні, свою мрію здійснила Ірина Трач, яка вперше піднялась в гори. Саме на підкореній вершині дівчина загадала наступне бажання, яке, як вона сподівається, здійсниться найближчим часом.

Як додала Наталя Табака, збір коштів на «джульєтку» триває, відтак кожен, хто має бажання допогти здійснити мрію людей з інвалідністю, може скерувати кошти на рахунок вказаний за посиланням.   

Організатори заходу - управління туризму та курортів спільно з управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за підтримки проекту «On 3 wheels» («На трьох колесах»).

Додамо, що торік проект  «On 3 wheels» організував 12 походів в гори для людей з інвалідністю, з них – 5 за допомогою «джульєтки».  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook