На Личаківському цвинтарі вшанували пам'ять борців за Незалежність України

23 серпня 2018р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України на Личаківському кладовищі у Львові відбулися заходи зі вшанування пам'яті новітніх українських Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за Україну.

Представники обласної влади, українські військові, представники духівництва та громадськість поклали квіти та запалили лампадки на могилах загиблих під час Революції Гідності борців за волю України, похованих на полі почесних поховань № 67, а також на могилах полеглих під час Антитерористичної операції військових, похованих на полі почесних поховань № 76. Опісля відбулось громадське віче. 

«Ми зробили висновки з Української історії. Сьогодні ми маємо сильну, боєздатну, озброєну українську армію, а наші союзники – Сполучені Штати Америки, Канада, Литва, Польща. Ми зуміли, не зважаючи на величезну пропаганду, розказати світу правду про війну, про Революцію Гідності, про нашу боротьбу. Ми за три роки відбудували оборонну промисловість. Сьогодні Україна здатна розробляти сучасне високотехнологічне оборонне і наступальне озброєння. Хочу, щоб ця пам'ять, яку ми бережемо, і повага до наших сучасних українських воїнів були запорукою нашої єдності, нашої віри, нашого довгого, важкого, але правильного шляху в майбутнє – до сильної, соборної, самостійної Української держави. За таку Україну – полягли наші Герої, за таку Україну за тисячу кілометрів від Львова бореться український солдат», - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Кожен народ, який хоче мати державу, повинен стати  нацією. Нація повинна знати певну міру своєї свободи, повинна розуміти своїх очільників і поважати їх. Революція Гідності, сьогоднішня війна – це пересторога для нас – ми повинні усвідомлювати свій обов’язок українця, як члена своєї нації, розуміти свою відповідальність перед іншими. Глибоко переконаний, що наша Україна невмируща. Сьогодні ми не повинні бути сумними, ми повинні гордитись тими, хто поклав своє життя за нашу Україну», - звернувся до присутніх Герой України Ігор Юхновський.

Окрім того, військові капелани та священики відслужили панахиду за новітніми Героями, а також молились за мир на українській землі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook